Żużel - Best Speedway Tv

Oficjalnie: Mateusz Szczepaniak wypożyczony do Abramczyk Polonii Bydgoszcz | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oficjalnie: Mateusz Szczepaniak wypożyczony do Abramczyk Polonii Bydgoszcz

Mateusz Szczepaniak

Oficjalnie: Mateusz Szczepaniak wypożyczony do Abramczyk Polonii Bydgoszcz

To, o czym mówiło się od paru dni, stało się dziś rzeczywistością. Mateusz Szczepaniak został ogłoszony nowym zawodnikiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Polski senior, który nie znalazł miejsca w składzie ZOOleszcz GKM-u Grudziądz postanowił zejść ligę niżej.

Czarny koń i niemało znaków zapytania, czyli skład na Drużynowy Puchar Świata okiem Rafała Dobruckiego

Mateusz Szczepaniak został oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz. 36-latek przegrał rywalizację o skład w ekstraligowym ZOOleszcz GKM Grudziądz i po przekroczeniu półmetku rundy zasadniczej dostał zgodę na zmianę klubowych barw.

O Szczepaniaka zabiegało kilka klubów, lecz niemal od początku na pole position w wyścigu o zawodnika stała bydgoska Polonia. Dziś Bydgoszczanie oficjalnie ogłosili najnowszy transfer. 36-latek zastąpi w składzie kontuzjowanego Daniela Jeleniewskiego.

Dla doświadczonego zawodnika jest to powrót do miasta nad Brdą. Żużlowiec startował w barwach Polonii Bydgoszcz w sezonie 2013.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×