Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Oficjalnie Jaimon Lidsey w Grudziadzu!

Jaimon Lidsey
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Oficjalnie Jaimon Lidsey w Grudziadzu!

W ostatnich tygodniach pojawiało się wiele informacji o transferach Unii Leszno, skąd odejść mieli obaj Australijczycy. Pierwszy z nich Chris Holder oficjalnie został ogłoszony w Ostrowie, natomiast Jaimon Lidsey przymierzany był bardzo do drużyny GKM-u Grudziądz. Jak się okazuje, ten transfer jest już dopięty.

Podczas naszego magazynu informację odnośnie 24-latka i jego przyszłego pracodawcy zdradził były już szkoleniowiec Unii Leszno, Piotr Baron. Nowy menadżer Apatora Toruń potwierdził między słowami to, że Lidsey będzie reprezentował barwy zespołu z Grudziądza.

Jaimon jest doskonałym startowcem i myślę, że w Grudziądzu na torze będzie czuł się, jak ryba w wodzie. Wygra start, a na takich torach, jak Grudziądz, nie jest łatwo wyprzedzać. (…) Myślę, że ruch, tak jak wcześniej powiedziałem dobry, bo dla startowców to jest wymarzony tor w Grudziądzu.

Mowił w naszym magazynie Piotr Baron.

Jaimon Lidsey w minionej kampanii ligowej nie radził sobie tak dobrze, jak miało to miejsce wcześniej. Miewał on oczywiście przebłyski formy, kiedy jeździł na świetnym poziomie, lecz w większej części sezonu swoją dyspozycją odbiegał od tego najlepszego poziomu. Teraz w Grudziądzu stanie przed szansą na odbudowę, czy mu się to uda? Przekonamy się za rok.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×