Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Liga Angielska

Oficjalnie: Artiom Łaguta będzie jeździł w Anglii

Żużel w piątek
Fot. Michał Szmyd

Autor: Jakub Bielak

Oficjalnie: Artiom Łaguta będzie jeździł w Anglii

Niedawno portale żużlowe huczały o wielce prawdopodobnym przyjściu Artioma Łaguty na Wyspy. Teraz dostaliśmy oficjalne potwierdzone od nowego pracodawcy Rosjanina. Mistrz świata z 2021 roku będzie startował w lidze angielskiej.

Janusz Kołodziej rozmawia ze Stalą? Zawodnik dementuje

Artiom Łaguta podpisał kontrakt z King’s Lynn Stars i od tego momentu może już startować w jego barwach. Klub pochwalił się tą świetną informacją na swoim koncie na Twitterze:

obraz 2023 05 29 215926445
Źródło: King’s Lynn Speedway/ Twitter

Artiom Łaguta zadebiutuje lada chwila!

Klub poinformował, że mistrz świata z 2021 roku po raz pierwszy w nowych barwach wystartuje już w czwartek, 1 czerwca w domowym meczu przeciwko Sheffield. Menedżer zespołu, Alex Brady powiedział dla oficjalnej strony klubowej: – Artiom jest naszym największym transferem w ostatnich latach i jestem szczęśliwy, że mogłem go tu ściągnąć.

Krzysztof Kasprzak poszkodowanym

Artiom Łaguta zajmie miejsce Krzysztofa Kasprzaka, który nie dawał w tym sezonie zespołowi tyle, ile się od niego oczekiwało: – KK był świetny na naszym torze, ale na wyjazdach coś nie działało. Przegrywaliśmy zbyt dużą ilością punktów na wyjazdach, by móc zdobywać bonusy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *