Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej rozmawia ze Stalą? Zawodnik dementuje

Janusz Kołodziej
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Janusz Kołodziej rozmawia ze Stalą? Zawodnik dementuje

W zeszłym tygodniu podczas Kolegium Żużlowego na kanale YouTube Canal+ Krzysztof Cegielski powiedział o tym, że Januszowi Kołodziejowi przydałaby się jazda w barwach Stali Gorzów, tak aby to właśnie tor na “Jancarzu” stał się jego domowym. Słowa te skomentował potem sam zainteresowany, właśnie po ligowym meczu w Gorzowie.

GP na żużlu. Za nami eliminacje w Abensbergu i Debreczynie [WYNIKI]

Słowa Krzysztofa Cegielskiego

Kontrakt w Gorzowie bardzo by się Januszowi przydał. Bo to jest jedyne miejsce, które może spowodować, że on będzie musiał, tak jak Tomasz Gollob, mieć inne podejście do motocykli, do ustawień, do techniki jazdy, do innej nauki. Moim zdaniem tego Januszowi brakuje. – powiedział Cegielski w Kolegium Żużlowym

Janusz Kołodziej wyjaśnia

 W tym żużlu jest tak, że wszystko dzieje się bardzo szybko, a później jest strasznie dużo spekulacji. Wiadomo, że po takich zawodach mogę sobie wyobrażać różne sytuacje i poczuć wręcz, że one istnieją, natomiast Krzysiek pewnie powiedział, że ten tor by mi dużo pomógł. Sami widzicie po wielu zawodnikach, że jeżdżą coraz lepiej i to generalnie o to chodziło. – powiedział Janusz Kołodziej dla Eski.

Zawodnik Fogo Unii Leszno zapewnił również, że póki co żadnego tematu jego przejścia do Stali Gorzów nie ma. Już za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się okres, w którym będzie można podpisywać wprowadzone w tym roku prekontrakty. Wtedy spekulacji pojawi się pewnie dużo więcej.

Można być spokojnym, że naprawdę nic się nie dzieje. Skupiam się na tej walce, co jest teraz i bardzo mi przykro, że tak sromotnie przegraliśmy. Dopiero dochodzimy do półmetku i mamy coś do zrobienia. Jako kapitan chyba głupio by wyszło, że w tym momencie myślę o zmianie klubu. Byłoby to z mojej strony totalnie olewające dla kibiców i mojego klubu, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. To bardziej menedżerowie i prezesi musieliby się wypowiedzieć na ten temat. – zakończył Janusz Kołodziej.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×