Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Ofensywa transferowa Orła Łódź. Działacze zespołu szykują wzmocnienia po słabym sezonie.

spółek skarbu państwa
fot. Orzeł Łódź

Autor: Krzysztof Choroszy

Ofensywa transferowa Orła Łódź. Działacze zespołu szykują wzmocnienia po słabym sezonie.

Tegoroczny sezon Orła Łódź był można powiedzieć wręcz fatalny. W całych rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej zajęli oni przedostatnie miejsce, a do końca bronili się przed spadkiem. Teraz w Łodzi trwają wielkie starania, aby tak zły rok nie trafił się już więcej zawodnikom z łódzkiej Moto Areny.

Łodzianie prężnie działają na rynku transferowym i rozmawiają z wieloma zawodnikami, szukając wzmocnień za słabe punkty zespołu. Według tego, co mówi się w środowisku żużlowym, zawodnikiem do lat 24 Orła Łódź ma być Benjamin Basso, który po sezonie odejdzie z Polonii Bydgoszcz. Do Łódzkiego zespołu przejść ma również Oskar Polis, lider opolskiego Kolejarza. Ponadto łodzianie zainteresowani są Danielem Kaczmarkiem, solidnym punktem drużyny z Gdańska.

Potencjalny przyszłoroczny skład Orła Łódź prezentuje się bardzo ciekawie. Prawdopodobny transfer Nickiego Pedersena, który miałby być liderem łódzkiego zespołu, a także przenosiny Oskara Polisa, jednego z najlepszych zawodników 2. Ligi Żużlowej, są ciekawymi wzmocnieniami jeśli chodzi o całe rozgrywki pierwszoligowe. Jak będzie prezentował się ostateczny skład Orła Łódź? Przekonamy się za kilka tygodni.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *