Żużel - Best Speedway Tv

Ofensywa transferowa łodzian. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ofensywa transferowa łodzian.

Ofensywa transferowa
Spis treści

Ofensywa transferowa łodzian.

W samo południe na Facebooku Orła Łódź przedstawiono dwóch zawodników którzy związali się kontraktami z klubem na najbliższy sezon. Jednym z nich jest dobrze znany kibicom łódzkiej Motoareny- Norbert Kościuch który będzie występował w barwach Orla już 3 z kolei sezon, ma on za sobą trudny sezon, bardzo dobre mecze przeplatał gorszymi i liczy na to że kolejny sezon w dobrze znanym otoczeniu mu pomoże.

B1B47E43 4F3E 4CE0 AAD2 E923864F0D2B

Nowym nabytkiem zespołu Witolda Skrzydlewskiego jest Michał Gruchalski jest to żużlowiec który przychodzi z zespołu Wybrzeża Gdańsk gdzie nie zdobył kolejnego kredytu zaufania i nie sprostał oczekiwaniom menagera Jóźwiaka. Jego średnia z ubiegłego sezonu to jedynie 1,136. W przyszłym sezonie nadal może jeździć w składzie jako zawodnik u-24. lecz czeka go niełatwa walka o skład z młodym i utalentowanym Brytyjczykiem Lucke Beckerem który już wcześniej przedłużył kontrakt z zespołem z Łodzi.

458C6F88 F709 48FB 876F 86489780C7CF

Czy przedstawieni dziś zawodnicy pokażą na co ich stać i będą ważnym ogniwem w zespole Adama Skórnickiego który ma ambicje by w końcu powalczyć o awans w rundzie finałowej. Czas pokaże my możemy jedynie dopingować ich by odnaleźli odpowiednie przełożenia na torze. wszystkiego dobrego Panowie.

fot. KŻ Orzeł Łodź

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×