Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowy zawodnik Motoru Lublin z optymizmem patrzy na pierwszy sezon w PGE Ekstralidze

Motoru Lublin
Fot, Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Nowy zawodnik Motoru Lublin z optymizmem patrzy na pierwszy sezon w PGE Ekstralidze

Wszystko na to wskazywało, a w ostatnią niedzielę stało się faktem, że Wiktor Przyjemski w przyszłym sezonie będzie zawodnikiem Motoru Lublin. 18-latek przeniesie się tam z Polonii Bydgoszcz, co będzie jego pierwszym sezonem w PGE Ekstralidze. Mimo to Przyjemski jest stawiany jako jeden z najlepszych młodzieżowców, a sam zawodnik wydaje się być zadowolony z transferu.

Przyjemski został oficjalnie zaprezentowany podczas niedzielnego podsumowania sezonu na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich. Młodzieżowiec już wtedy miał okazję do wypowiedzenia się przed kibicami swojej nowej drużyny. Wychowanek Polonii Bydgoszcz na scenie powiedział, że przychodzi do świetnego zespołu i ma nadzieję na dobry sezon w swoim wykonaniu.

W Motorze mam wokół siebie samych mistrzów, więc lepiej nie mogłem sobie wybrać. Mam nadzieję, że przyszły sezon będzie dla mnie przyjemny. Nie będzie łatwo, ale liczę, że wszyscy fajnie mnie przyjmą – mówił kibicom.

Wiktor Przyjemski w tym sezonie wykręcił najlepszą średnią na poziomie 1. Ligi Żużlowej, która wynosiła 2,500. Nic więc dziwnego, że w końcu przeszedł do najlepszej żużlowej ligi świata. Nie dziwi również fakt zespołu, jaki wybrał sobie Przyjemski, gdyż razem z Motorem mogą oni seryjnie sięgać po tytuły mistrzowskie, jeśli tylko będzie u nich jeździł przez kolejne lata.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *