Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowy sponsor Włókniarza? „Muszę zdementować tę informację”

Włókniarza

Autor: Paweł Płóciniak

Nowy sponsor Włókniarza? „Muszę zdementować tę informację”

Ostatnio gościem naszego magazynu Best Speedway TV był Michał Świącik. Prezes Włókniarza wypowiedział się na temat potencjalnego nowego sponsora oraz informacjach, które zostały opublikowane na innych mediach.

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że nowym sponsorem Włókniarza Częstochowa ma zostać grupa Tauron. Prezes klubu wypowiedział się w tej kwestii w naszym magazynie, gdzie zdementował tę informację.

– Ja powiem tak, ja muszę zdementować tę informację, zastanawiam się skąd ta informacja dotarła do mediów, bo to nie jest tak do końca. Proszę sobie zobaczyć, że mówimy o ewentualnej zgodzie udzieleniu przez firmę PGE, odstępstwa natomiast nikt tutaj nie mówi, że tematy są zamknięte prawda? Więc ja tutaj dementuje, jeżeli dojdziemy do konsensusu z jakimkolwiek sponsorem, bo pamiętajmy, że odstępstwo będzie służyło nie tylko ewentualnie Częstochowie, ale wielu innym ośrodkom to po pierwsze, po drugie proszę pamiętać o tym, że to są poważne rozmowy i to, że gdzieś tam wyszło tak jak sam autor mówi ze strony PGE Ekstraligi no to troszeczkę można powiedzieć słabo wyglądało w stosunku do nas i do ewentualnego sponsora – powiedział nam prezes Włókniarza, Michał Świącik.

Prezes Włókniarza dodał, że robi wszystko żeby tak było. Stwierdził, że rozmowy trwają już rok czasu i życzy sobie, jak i kibicom żeby taki sponsor był w Częstochowie, ponieważ Włókniarz zasługuje żeby takie marki były sponsorami klubu. Prezes opowiedział również o ilości tych sponsorów, z jakimi klub rozmawia oraz o rodzajach sponsorów, których klub szuka.

Gdzie się podziali wychowankowie Włókniarza? “Oskar już dwa lata temu mógł startować w pierwszej lidze”

Jest kilku potencjalnych sponsorów na różnych powiedzmy sobie poziomach, pamiętajmy o tym, że mamy sponsora tytularnego, sponsora strategicznego, sponsora z nazwy stadionu w tej chwili prowadzę rozmowy z grupą dosyć szeroką sponsorów na różnych tak jak powiedziałem przed chwilą poziomach finansowania, współfinansowania i reklamowania się poprzez żużel. Myślę, że najbliższe tygodnie to przed sezonem oczywiście będzie pokażą nam kto zostanie sponsorem tytularnym, strategicznym, sponsorem tzw. złotym, srebrnym czy ewentualnie sponsorem nazwy stadionu – powiedział nam prezes Włókniarza, Michał Świącik.

Proszę się nie martwić robię tak wszystko żeby Włókniarz jak gdyby podpisał umowę z najlepszym partnerem, wiarygodnym partnerem, a tylko z takimi rozmawiamy, z partnerem, który zapewni nam nie tylko wsparcie finansowe, ale również współpracę z dobrą marką, bo to jest ważne. Przez czas, który pracuje w żużlu nie jednokrotnie widziałem nie ubliżając nikogo młodych, gniewnych sponsorów z którymi później trudno było się gdzieś tam powiedzmy sobie nawet połączyć telefonicznie – zakończył prezes Włókniarza, Michał Świącik

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *