Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowy przetarg na budowę trybuny w Krośnie

trybuny

Nowy przetarg na budowę trybuny w Krośnie

Jakiś czas temu informowaliśmy o problemach przy budowie nowej trybuny na pierwszym łuku w Krośnie. Oferty przekroczyły budżet, jaki miasto chciało przeznaczyć na realizację projektu. Na łamach Best Speedway Tv Grzegorz Leśniak zapowiedział, że sprawa rozstrzygnie się w najbliższych tygodniach i tak się stało. Ruszył drugi przetarg, ale nowa trybuna nie będzie jednak tak imponująca, jak w pierwotnym projekcie.

Zrezygnowano z budowy zadaszenia trybuny, windy i nagłośnienia, oprócz tego zmniejszono liczbę miejsc siedzących o 50 – „Brak zadaszenia to nie jest wielki problem dla żużla. Gdy na dzień zawodów pogoda nie pozwala na przeprowadzanie rozgrywek, to takie zawody są odwoływane. Jest to współdziałanie telewizji, PZM i klubu organizatora, by nie ponosić kosztów” – powiedział Prezes Wilków Krosno na łamach krosno24.pl.

1 marca ma zostać ogłoszony wykonawca, który na zaprojektowanie i budowę trybuny będzie miał 8 miesięcy od podpisania umowy. Warto przypomnieć, że Wilki pierwszy mecz u siebie odjadą dopiero 25 kwietnia, a rywalem będzie Falubaz Zielona Góra. W trakcie trwania prac pierwszy wiraż nie będzie dostępny dla kibiców.

źródło: krosno24.pl

fot. własne

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×