Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nowy cykl IMP. Poznaliśmy dwóch pozostałych gospodarzy zawodów?

IMP

Nowy cykl IMP. Poznaliśmy dwóch pozostałych gospodarzy zawodów?

W tym roku po raz pierwszy będziemy świadkami zamienionego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski. Nowy format rozgrywek obejmie aż trzy finały na różnych torach w kraju. Pierwszy turniej odbędzie się w Grudziądzu. Nieoficjalnie poznaliśmy gospodarzy dwóch pozostałych.

Promotorem cyklu została stacja Canal+, co przełożyło się na zmianę nazwy rozgrywek na CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski. Wcześniej odbyły się eliminacje w postaci czterech ćwierćfinałów oraz półfinału w Gdańsku. Dzięki nim poznaliśmy wszystkich stałych uczestników zawodów. Przy okazji ogłoszono także miejsce pierwszej rundy, która odbędzie się 9 lipca w Grudziądzu.

217753539 10223363130360801 5338641169769175497 n e1654520727853

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, na drugi turniej zawodnicy przyjdą do Krosna. Indywidualnego mistrza Polski wyłoni finał na torze w Rzeszowie. Na razie nie ma potwierdzenia ze strony władz sportu żużlowego w Polsce, więc na oficjalne informacje trzeba jeszcze poczekać. Pierwotnie 2 i 3 runda miała odbyć się w Toruniu i Rzeszowie.

Niemniej jednak odebranie aktualnego mistrzowi Polski prawa do organizacji finału IMP i przeniesie tej imprezy na tory pierwszej i drugiej ligi wydaje się być ciekawym krokiem, a zarazem pewnym eksperymentem. Miejmy nadzieję, że sportowych emocji nie zabraknie.

Fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×