Żużel - Best Speedway Tv

Norbert Krakowiak wyląduje w Krośnie? Wszystko zależy od Poznania | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Norbert Krakowiak wyląduje w Krośnie? Wszystko zależy od Poznania

Żużel

Norbert Krakowiak wyląduje w Krośnie? Wszystko zależy od Poznania

Wypożyczony z ZOOleszcz GKMu Grudziądz, Norbert Krakowiak jest w szeregu zainteresowań drużyn 1.ligowych. Wszystko zależy jednak od tego, czy w lidze pozostanie InvestHousePlus PSŻ Poznań.

Lider Motoru skomentował świetny mecz z Włókniarzem Częstochowa

Według naszych informacji przyszłość Norberta Krakowiaka uzależniona jest od tego, czy w 1.lidze pozostanie jego obecny zespół, InvestHousePlus PSŻ Poznań. Obchodzący za dwa dni swoje 24. urodziny zawodnik jest skory zostać w “Skorpionach”, jeśli uda im się pozostać w lidze.

Sytuacji przygląda się spadkowicz z PGE Ekstraligi — Cellfast Wilki Krosno, który poważnie zainteresowany jest usługami Krakowiaka. Zespół z Podkarpacia w ostatnich dniach przedłużył umowę z Czechem, Vaclavem Milikiem, a ich celem jest ponowna walka o powrót do elity. Pomóc w tym ma niewątpliwie zakontraktowanie wychowanka Ostrovii Ostrów Wielkopolski.

Legitymuję się on obecnie 17. średnią na 1.ligowych parkietach. Wystąpił w 11 spotkaniach, 54 wyścigach, gdzie zdobywa średnio 1.907 punktu na bieg i 8.82 oczka na mecz. Tylko Aleksander Łoktajew i Jonas Seifert-Salk są od niego skuteczniejsi w barwach beniaminka. Reprezentant Ukrainy zajmuję w rankingu 4. pozycję, a Duńczyk – 16.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×