Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Norbert Krakowiak wie, co musi poprawić w swojej jeździe „Myślę, że jesteśmy zawodowcami”

Norbert Krakowiak
Fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Patrycja Kowalczuk

Norbert Krakowiak wie, co musi poprawić w swojej jeździe „Myślę, że jesteśmy zawodowcami”

Cellfast Wilki Krosno aktualnie plasują się na drugim miejscu w tabeli 2. Ekstraligi, ale ostatnie dwa mecze przegrali, w tym jeden domowy. Żużlowcom z Miasta Szkła udało się zgromadzić 8 punktów, jednak tylko oni i Gdańsk mają odjechane wszystkie kolejki. Czy już to pora, by zacząć się martwić formą drużyny z Podkarpacia? Zawodnik Wilków uspokaja.

Norbert Krakowiak był jednym z lepszych żużlowców Krosna w domowym meczu z Ostrowem, przynajmniej tak twierdzi tabela z punktami. Co nie znaczy, że było dobrze, bo nie było. 7 punktów w siedmiu startach, w tym jeden wygrany bieg, jedno wykluczenie i dwa zera. Zawodnik, pytany przez media klubowe o ostatni mecz, stwierdził, że wie, co musi poprawić.

-Cały piątek tutaj jeździłem, całą sobotę. Muszę zacząć wygrywać starty, bo to jest mój główny problem. Tego cały czas mi brakuje i, mimo że ta jazda, tak mi się wydaje, jest lepsza niż w tamtym roku, to wyniki dużo gorsze.

Krakowiak był również pytany o nadchodzący mecz wyjazdowy z Orłem Łódź. Żużlowiec, w materiale, który ukazał się na platformie X klubu, uspokajał i zapewniał kibiców, że cała drużyna zrobi wszystko, by przygotować się jak najlepiej do nadchodzącego spotkania.

-Myślę, że jesteśmy zawodowcami, więc każdy zbierze siły mentalne i będzie się odbudowywał, żeby jechać lepiej. Za tydzień wjedziemy znów ze świeżością. Spokojnie trzeba do tego podejść i pracować dalej.

Czy faktycznie uda się odbudować drużynie z Krosna, przekonamy się 2 czerwca o 14:00 (chyba, że pogoda zdecyduje inaczej). Na pewno Wilki mają o czym myśleć i nad czym pracować przed zbliżającym się spotkaniem.

Żużel
Fot. Cellfast Wilki Krosno
żużlowiec
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×