Przejdź do treści
Artykuły

Norbert Krakowiak w BsTV Magazyn Extra „1on1″: ” Pewnie gdybym miał wsiąść na motocykl to jeszcze bym się na to nie zdecydował.”

Autor: Redakcja

Norbert Krakowiak w BsTV Magazyn Extra „1on1”: „Pewnie gdybym miał wsiąść na motocykl to jeszcze bym się na to nie zdecydował.”

W czwartek wieczorem odbył się BestSpeedway Magazyn Extra „1on1”. Gościem Julii Pożarlik był Norbert Krakowiak. Nowy zawodnik GKM-u Grudziądz na pozycję U24 wspomniał m.in. o tym jak pisał listy do Andreasa Jonssona. Norbert Krakowiak powiedział także, na którym z torów w Polsce mu się najlepiej jeździ. Wyjaśnił jak idzie leczenie kontuzji doznanej w meczu o brązowy medal DMP oraz przedstawił swoje przygotowania na następny sezon.

Uczestnik czatu: Czy wyleczyłeś już w pełni kontuzję, której doznałeś w pierwszym meczu o brąz?

Norbert Krakowiak: Ciężko powiedzieć czy kontuzja jest już wyleczona na 100%. Pewnie gdybym miał wsiąść na motocykl to jeszcze bym się na to nie zdecydował. Mogę już wykonywać ćwiczenia fizyczne, lecz jeszcze nie z takimi obciążeniami jak zazwyczaj. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Dopiero 16 grudnia będą dwa miesiące od operacji. Złamanie było poważne, więc na pewno jestem zadowolony z tego jak to wszystko wygląda na ten moment.

Julia Pożarlik: Jak się przygotowujesz w tej chwili do sezonu? Głównie jakieś ćwiczenia fizyczne czy może na razie odpuszczasz?

Norbert Krakowiak: Od 1 grudnia zacząłem się przygotowywać tak jak zawsze z Przemkiem Gnatem w Gnieźnie. Ćwiczymy w grupie z Adrianem Gałą oraz z Oskarem i Kevinem Fajferami, więc jest wesoło. Możemy porywalizować między sobą, ale oprócz tego mam jeszcze swoje indywidualne treningi wydolnościowe. To się sprawdza, co roku, więc nic w tym obszarze nie zmieniałem.

Wychowanek klubu z Ostrowa Wielkopolskiego w nadchodzącym sezonie będzie walczył o skład z Romanem Lauchbaumem. 21-Latkowi przejście w wiek seniora ułatwiło wprowadzenie przepisu o zawodniku U24. Dzięki temu może zostać na poziomie ekstraligowym i walczyć o najwyższe cele.

Zapraszamy do obejrzenia całości, odnośnik znajduje się tutaj.

fot. Natalia Gotter

baner mały psd

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *