Żużel - Best Speedway Tv

Norbert Kościuch rozstaje się z Wybrzeżem Gdańsk. Klub przekroczył przepisy dot. płatności | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Norbert Kościuch rozstaje się z Wybrzeżem Gdańsk. Klub przekroczył przepisy dot. płatności

Norbert Kościuch

Norbert Kościuch rozstaje się z Wybrzeżem Gdańsk. Klub przekroczył przepisy dot. płatności

Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformowało na swoim Facebooku o rozwiązaniu umowy pomiędzy klubem a Norbertem Kościuchem. Jest to o tyle niespodziewane, że zawodnik powrócił do składu drużyny w ćwierćfinałowym meczu z Falubazem i szykowany był również na wyjazd do Zielonej Góry.

Żużel. Poznaliśmy dziką kartę na GP Danii. Zaskoczenia nie ma

Powodem rozwiązania umowy jest pozytywne rozpatrzenie wniosku, który wniósł Norbert Kościuch przez Polski Związek Motorowy. Przed miesiącem zawodnik zaskarżył swojego pracodawcę o przekroczenie terminu płatności o jeden dzień. Wpłata wpłynęła na konto zawodnika dzień po wyznaczonym terminie, a Kościuch od razu złożył zawiadomienie do PZM, z którego do tej pory się nie wycofał. Na tej podstawie kontrakt zawodnika został rozwiązany.

Jak czytamy w klubowym oświadczeniu, relacje między klubem a zawodnikiem były dobre, zwłaszcza po tym jak żużlowiec został ponownie włączony do składu Wybrzeża. W klubie przyznają, że zawodnik miał jechać w sobotę do Zielonej Góry, lecz w zaistniałej sytuacji jest to po prostu niemożliwe. Wybrzeże Gdańsk pożegnało się z doświadczonym zawodnikiem i nie ulega wątpliwości, że w sezonie 2024 Kościuch szczęścia będzie szukał gdzie indziej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×