Żużel - Best Speedway Tv

Nicolai Klindt tłumaczy, czemu wybrał Rybnik | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nicolai Klindt tłumaczy, czemu wybrał Rybnik

Nicolai Klindt

Nicolai Klindt tłumaczy, czemu wybrał Rybnik

W czwartek nowy nabytek ROW-u Rybnik Nicolai Klindt wystąpił w magazynie Best Speedway Tv, w którym m.in. uzasadnił wybór nowego klubu.

277753830 382503537210583 7597255558901627455 n

“Rozmawiałem też z innymi klubami, które również miały ciekawe oferty, ale gdy spojrzałem na pozytywne i negatywne strony każdej opcji, mój wybór padł na Rybnik. Cieszę się z tego ruchu i liczę, że przyniesie mi on dużo dobrego” – mówi Duńczyk w rozmowie z Dawidem Procajło.

Klindt podkreślił również, że jest w stanie jeździć lepiej niż na początku sezonu, a z nową drużyną ma zamiar wejść do fazy play-off – “Po duńskich eliminacjach do Grand Prix chciałem się skupić na meczach ligowych. Teraz jestem w innym miejscu i jeżdżę dla Rybnika, gdzie mam zamiar dać tam z siebie wszystko. Sądzę, że poziom mojej jazdy jest wyższy niż ten, który pokazałem na początku sezonu, ale muszę nadal ciężko pracować i skupić się na powrocie do formy, a zmiana klubu jest dla mnie bardzo dobrą motywacją. Myślę, że teraz będę mógł jeździć co tydzień, a Rybnik to bardzo profesjonalny klub, który ma spore szanse na wejście do play-offów”.

Nowy nabytek ROW-u został zapytany o to, czy boi się Prezesa rybnickiego klubu, czemu stanowczo zaprzeczył – “Nie boję się Krzysztofa Mrozka (śmiech). Osobiście nie znam go za dobrze, bo w negocjacjach z nim pomagał mi mój przyjaciel, ale słyszałem o nim dużo dobrego. Oczywiście ma on spore wymagania wobec zawodników, ale każdy pracodawca chce, abyś dobrze wykonywał swoją pracę”.

Klindt ma zamiar w przyszłości wrócić do najlepszej ligi świata, ale obecnie koncentruje się na obecnym sezonie, w którym będzie reprezentował 1-ligowy ROW – “Oczywiście, że chciałbym kiedyś wrócić do Ekstraligi i wierzę, że w swojej najlepszej formie byłbym wystarczająco dobry, aby tam jeździć i zdobywać dużo punktów. Moim celem jest powrót do elity, ale na razie skupiam się na jeździe dla Rybnika i nie wychodzę zbyt daleko w przyszłość” – powiedział Nicolai.

Duńczyk po raz pierwszy od 12. lat wystartuje w barwach “Rekinów” w poniedziałek 2 maja, gdy rywalem Rybniczan będzie drużyna Cellfast Wilków Krosno.

Reklamy

Cały magazyn można zobaczyć TUTAJ.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×