Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nicki Pedersen chętnie pozostałby w Grudziądzu „Kocham to miejsce”

Nicki Pedersena
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Nicki Pedersen chętnie pozostałby w Grudziądzu „Kocham to miejsce”

W ostatnim czasie dużo zaczęto mówić o przyszłości Nickiego Pedersena w drużynie GKM-u Grudziądz. Wszystko zaczęło się od „defektów” doświadczonego żużlowca, które odbiły się szerokim echem, a zachowanie Nickiego krytykował między innymi członek sztabu „Gołębi”, Robert Kościecha. Coraz więcej wskazuje również, że do klubu z Grudziądza w okienku transferowym przyjdzie Jason Doyle.

Niedzielne mecze PGE Ekstraligi odwołane! Poznaliśmy nowe terminy

W pomeczowej mix-zonie trzy-krotny mistrz świata zapytany został o to, czy widzi się w składzie grudziądzan w sezonie 2024. 46-latek powiedział, że oczywiście, bo kocha Grudziądz i chciałby wprowadzić drużynę do upragnionych play-offów i w negocjacjach zostawia sprawę otwartą, bo chętnie pozostałby w ekipie „Gołębi”.

„Zawsze chciałbym pozostać w Grudziądzu, kocham to miejsce, bardzo bym chciał wejść z nimi do play-offów, dlatego pozostawiam drogę otwartą, więc jeśli chodzi o Grudziądz, jestem jak najbardziej na tak” – mówił w pomeczowej mix-zonie Nicki Pedersen.

Pozostanie Pedersena w Grudziądzu jest jednak mało prawdopodobne, a w obliczu przyjścia Doyla, prawdopodobnie Nicki będzie musiał szukać miejsca gdzie indziej. O tym jak skończy się cała ta sytuacja, przekonamy się w kolejnych miesiącach.

Bez wątpienia, Nicki Pedersen jest jednym z najbardziej doświadczonych i utytułowanych żużlowców na świecie. Jego osiągnięcia na torze, zarówno indywidualne, jak i drużynowe, są inspiracją dla młodych zawodników w Polsce. Pedersen, zawsze skoncentrowany i zdeterminowany, pokazuje, że ciężka praca i determinacja są kluczem do sukcesu w tym wymagającym sporcie.

Nicki Pedersen
Fot. Łukasz Wilk

Wielu młodych polskich żużlowców patrzy na Pedersena jako na wzór do naśladowania. Jego umiejętności techniczne i mentalne są nieocenione. Jego doświadczenie i wiedza o sporcie są nieocenione, a jego zdolność do radzenia sobie z presją i stresami związanymi z rywalizacją na najwyższym poziomie jest godna podziwu.

Ekspertów nie brakuje opinii na temat przyszłości Nickiego Pedersena w sporcie. Wielu z nich jest przekonanych, że Pedersen ma jeszcze wiele do zaoferowania, pomimo faktu, że jest już jednym z bardziej doświadczonych zawodników.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *