Żużel - Best Speedway Tv

Niedzielne mecze PGE Ekstraligi odwołane! Poznaliśmy nowe terminy | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Niedzielne mecze PGE Ekstraligi odwołane! Poznaliśmy nowe terminy

Żużel

Niedzielne mecze PGE Ekstraligi odwołane! Poznaliśmy nowe terminy

Obecny weekend nie obfituje w wiele żużlowych wydarzeń, gdyż w piątek mieliśmy dwa mecze ekstraligowe, natomiast w sobotę zobaczymy tylko 2. rundę SEC w Gustrow. Wszystko za sprawą niekorzystnych prognoz pogody, które przewidują, że nad Polską w sobotę i niedzielę nadciągnie obfity deszcz. Z tego powodu odwołane zostały wszystkie mecze Pierwszej i Drugiej Ligi Żużlowej.

KOL zdecydowała w sprawie wydarzeń po meczu w Lesznie. Tai Woffinden ukarany!

W sobotnie przedpołudnie potwierdziły się najgorsze informacje, co do niedzielnych rozstrzygnięć PGE Ekstraliga. Władze ligi poinformowały, że oba mecze nie odbędą się w pierwotnym terminie, powodem to samo, co przy pozostałych spotkaniach w naszym kraju. Od razu poinformowano o nowych terminach, a z racji początku fazy play-off w kolejną niedzielę, zawody muszą odbyć się w środku tygodnia, więc postawiono na środę. O godzinie 18:00 Wilki Krosno podejmą u siebie Unię Leszno, natomiast o 20:00 odbędzie się hit kolejki lider, Sparta Wrocław zmierzy się z wiceliderem, czyli Motorem Lublin.

Taki stan rzeczy sprawia, że żużlowców, którzy ścigają się również w Szwecji, czeka powrót od razu po wtorkowych spotkaniach do Polski, aby dokończyć rundę zasadniczą. Taki termin jednak był jedyną możliwą opcją, z racji na ligi zagraniczne, a także odbywające się w piątek zawody SON2 i sobotnie Grand Prix w Rydze.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×