Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Artykuły

Nicki Pedersen jakiego nie znamy

Nicki Pedersen jakiego nie znamy

Autor: Jagoda Burka

Oceń Wpis
EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Nicki Pedersen jakiego nie znamy 3

Nicki Pedersen jakiego nie znamy

GKM Grudziądz na swoim kanale w serwisie YouTube prowadzi magazyn “ZERO Żużla”. Dzięki niemu możemy poznać członków tego zespołu z bardziej prywatnej strony. Rozmowy przeprowadzono już m.in. z trenerem Januszem Ślączką i wspomnianym Nickim Pedersenem. 

Nicki kocha podróżować, zwiedzać i poznawać świat, a także prowadzić bogate życie towarzyskie. Ma dwa ulubione kierunki: Dubaj i Tajlandię. Miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Duńczyk odwiedził ponad dziesięć razy. Jest zauroczony w tym, że wszystko jest tam najwyższej jakości – hotele, restauracje, baseny i to, że nie ma tam rzeczy niemożliwych. Do Tajlandii jeździ co roku na pięć tygodni, by wieść proste życie i trenować. Bardzo lubi tamtejsze jedzenie – jest ono bardzo proste i smaczne. Podoba mu się też to, że nie potrzeba żadnego luksusowego środka transportu by się przemieszczać – wystarczy skuter, dzięki któremu można wszędzie dojechać. 

Nicki jest bardzo rodzinny, ceni sobie codzienność, normalny tryb życia, relaks i czas dla siebie. “[…] ważne by czuć, że żyjesz i się tym życiem cieszyć, robić to co jest najlepsze dla nas”. – powiedział Nicki. 

Reklamy

Duńczyk swoje przygotowania do sezonu rozpoczął pierwszego grudnia. Nie jest on zawodnikiem, który potrzebuje ciągłej jazdy na motocyklu, czy motocrossie by dobrze przygotować się do sezonu. Przez lata nauczył się co jest dla niego najlepsze, by mieć dobrą kondycję do jazdy i czerpać z tego radość, ponieważ to wszystko zależy tylko od niego. “Chodzi o to, żeby z formą trzeba trafić na początek sezonu. Nie ważne czy zaczynasz w grudniu, czy w styczniu – forma musi być na początek sezonu”. 

Ulubionym gatunkiem muzyki Nickiego jest POP. Jeśli miałby szansę iść na koncert dowolnego artysty byłby to QUEEN – “Oni zawsze dawali genialne koncerty, robili świetne show”. Bardzo lubi także duńskie utwory, zarówno te starsze, jak i młodsze. 

Dom Duńczyka położony jest nad morzem. Nicki ma własną motorówkę, dzięki czemu w chwilę może wypłynąć w morze. Wybudowanie tego domu zajęło mu piętnaście lat bardzo ciężkiej pracy. Każdego dnia coraz bardziej docenia to, co wokół siebie ma i jest za to wdzięczny. Jeśli chodzi o jego gust dekoratorski to jest minimalistą. Lubi prosty styl, jednakże jego dziewczyna postanowiła dodać tam trochę “kobiecej ręki”. Nicki przyznaje, że mimo swojej minimalistycznej duszy podoba mu się to.

fot. GKM Grudziądz

baner 1200 200
Nicki Pedersen jakiego nie znamy 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×