Żużel - Best Speedway Tv

Nice Cup: Affelt najlepszy w Toruniu podczas 7 rundy | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nice Cup: Affelt najlepszy w Toruniu podczas 7 rundy

Nice Cup

Nice Cup: Affelt najlepszy w Toruniu podczas 7 rundy

Mateusz Affelt okazał się najlepszy w kolejnej rundzie Nice Cup, którą rozegrano na Motoarenie. W finale torunianin pokonał Nazara Parnickiego, Stevena Goreta i Miłosza Wysockiego, który w części zasadniczej jako jedyny wygrał z Affeltem.

Uczestnicy Nice Cup zawodów startowali podzieleni na dwie grupy. Po 25. biegach najlepszy okazał się zawodnik For Nature Solutions Apatora Toruń – Mateusz Affelt (11 pkt + 1. miejsce w finale). Drugi był Nazar Parnicki (11 pkt + 2. miejsce w finale), trzeci Steven Goret (12 pkt + 3. miejsce w finale), a czwarty Miłosz Wysocki (11 pkt + 4 miejsce w finale).

Punktacja Nice Cup:

Grupa 1:
1. Mateusz Affelt (For Nature Solutions Toruń) – 11 (3,3,3,2) – 1. miejsce w finale
2. Miłosz Wysocki (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 11 (3,2,3,3) – 4. miejsce w finale
3. Franciszek Majewski (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 10 (2,3,2,3)
4. Kacper Teska (SpecHouse PSŻ Poznań) – 9 (3,1,3,2)
5. Kacper Szopa (Cellfast Wilki Krosno) – 7 (2,3,0,2)
6. Kacper Mateusz Grzelak (Aforti Start Gniezno) – 5 (1,0,1,3)
7. Bartosz Bańbor (Texom Stal Rzeszów) – 5 (2,u,2,1)
8. Kacper Andrzejewski (Betard Sparta Wrocław) – 4 (0,2,1,1)
9. Jan Heleniak (Unia Tarnów) – 3 (1,2,0,0)
10. Kacper Klimek (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 3 (0,2,1,0)
11. Mateusz Łopuski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 3 (1,1,0,1)
12. Paweł Pikul (Unia Tarnów) – 2 (w,0,2,w)

Grupa 2:
1. Nazar Parnicki (Unia Leszno) – 11 (3,3,2,3) – 2. miejsce w finale
2. Steven Goret (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 12 (3,3,3,3) – 3. miejsce w finale
3. Artiom Juhno (Optibet Lokomotiv Daugavpils) – 10 (2,2,3,3)
4. Jakub Sroka (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 7 (2,2,3,0)
5. Tobiasz Jakub Musielak (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,3,1,2)
6. Błażej Wypior (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) – 7 (2,1,2,2)
7. Olivier Buszkiewicz (SpecHouse PSŻ Poznań) – 6 (1,1,2,2)
8. Mikołaj Czapla (Aforti Start Gniezno) – 6 (3,2,0,1)
9. Szymon Wolski (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) – 3 (1,0,1,1)
10. Jędrzej Chmura (Aforti Start Gniezno) – 3 (0,1,1,1)
11. Patryk Budniak (Aforti Start Gniezno) – 0 (d,ns,ns,ns)

Wyścig po wyścigu Nice Cup:

1. Affelt, Bańbor, Heleniak, Klimek
2. Teska, Szopa, Grzelak, Andrzejewski
3. Wysocki, Majewski, Łopuski, Pikul (w)
4. Parnicki, Sroka, Musielak, Chmura
5. Czapla, Juhno, Wolski, Budniak (d/4)
6. Goret, Wypior, Buszkiewicz
7. Majewski, Andrzejewski, Heleniak, Grzelak
8. Affelt, Wysocki, Teska, Pikul
9. Szopa, Klimek, Łopuski, Bańbor (u)
10. Parnicki, Juhno, Wypior
11. Goret, Czapla, Chmura
12. Musielak, Sroka, Buszkiewicz, Wolski

Magazyn Żużlowy: Goście Natońskiego – Kościecha i Markowski

13. Teska, Pikul, Klimek, Heleniak
14. Affelt, Bańbor, Grzelak, Łopuski
15. Wysocki, Majewski, Andrzejewski, Szopa
16. Goret, Parnicki, Musielak, Czapla
17. Sroka, Buszkiewicz, Chmura
18. Juhno, Wypior, Wolski
19. Grzelak, Szopa, Łopuski, Pikul (w)
20. Wysocki, Affelt, Andrzejewski, Klimek
21. Majewski, Teska, Bańbor, Heleniak
22. Goret, Buszkiewicz, Wolski
23. Juhno, Musielak, Chmura
24. Parnicki, Wypior, Czapla, Sroka
Finał. Affelt, Parnicki, Goret, Wysocki

Wyniki za sportowefakty.wp.pl

Fot. Łukasz Wilk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×