Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Na żywo relacja Grand Prix Czech w Pradze!

Na żywo relacja

Na żywo relacja Grand Prix Czech w Pradze!

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

NA ŻYWO
NrZawodnik12345P1P2FSumaMiejsce
1D. Bewley132w2196
2P. Przedpełski20001315
3J. Doyle3103121113
4M. Michelsen01030414
5B. Zmarzlik213231125
6J. Kvěch0w120316
7M. Janowski301233t124
8T. Woffinden1333322172
9R. Lambert02112613
10F. Lindgren13210711
11J. Holder32011710
12L. Madsen20213087
13M. Fricke0032279
14M. Vaculík3223233181
15P. Dudek13101612
16A. Thomsen22300U78
R1Petr Chlupac
R2Daniel Klima11

Wygrywa Martin Vaculik na silniku Witolda Gromowskiego, drugi Tai Woffinden a trzeci Jason Doyle.

FINAŁ

helmet yellowJason Doyle – 1
helmet redTai Woffinden – 2
helmet white Maciej Janowski – T
helmet blueMartin Vaculik – 3

Ruszył się Janowski na starcie, gdzie wcześniej miał już ostrzeżenie a razem z nim ruszył się Doyle. Janowski wykluczony. W powtórce najlepiej Vaculik, który potwierdził swoją świetną dyspozycję.

Zawodnicy wyjeżdżają do finału

Półfinał 2

helmet yellowAnders Thomsen – U
helmet redBartosz Zmarzlik – 1
helmet white Jason Doyle – 2
helmet blueMartin Vaculik – 3

Ależ pechowy wyścig dla Zmarzlika. Po słabszym starcie Zmarzlika na pierwszym łuku upadł Thomsen, poprzez co wprowadził w konsternacje innych zawodników, po czym wstał i zszedł z toru. Niespodziewanie bieg trwał dalej i Zmarzlik musiał gonić Doyla.

Półfinał 1

helmet yellowDaniel Bewley – 1
helmet redTai Woffinden – 2
helmet white Leon Madsen – 0
helmet blueMaciej Janowski – 3

Dobry start Janowskiego i Woffindena, gdzie Janowski zakłada się na Taia i objeżdża go po szerokiej. Bewley wyprzedza Madsena.

Zawodnicy przygotowują się do startu w pierwszym półfinale

W półfinałach mamy dwóch Polaków Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.

Równanie toru.

Bieg 20

helmet yellowMikkel Michelsen – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Jack Holder – 1
helmet blueMartin Vaculík – 2

Najlepiej z pierwszego pola Zmarzlik wypycha Vaculika. Szybki Vaculik atakował cały czas Zmarzlika, który umiejętnie się bronił.

Bieg 19

helmet yellowJan Kvěch – 0
helmet redJason Doyle – 1
helmet white Max Fricke – 2
helmet blueLeon Madsen – 3

Najlepiej ze startu Leon Madsen, nękał go atakami Max Fricke. Bieg bez historii

Bieg 18

helmet yellowAnders Thomsen – 0
helmet redRobert Lambert – 2
helmet white Maciej Janowski – 3
helmet bluePaweł Przedpełski – 1

Najlepiej Lambert, ale na wyjściu z pierwszego łuku Maciej Janowski po szerokiej wyprzedza Lamberta. Lambert był cały czas blisko Macieja. Ale pewnie dowozi zwycięstwo.

Bieg 17

helmet yellowFredrik Lindgren – 0
helmet redDaniel Bewley – 2
helmet white Patryk Dudek – 1
helmet blueTai Woffinden – 3

Najlepiej ze startu Daniel Bewley i Tai Woffinden. Walka Brytyjczyków, gdzie pewnie wygrywa szybki tai Woffinden. Lindgren próbował wyprzedzić Dudka ale bez efektów.

Równanie toru.

Bieg 16

helmet yellowPatryk Dudek – 0
helmet redRobert Lambert – 1
helmet white Mikkel Michelsen – 3
helmet blueJan Kvěch – 2

Przebudził się Michelsen, który pewnie wygrywa. Bieg zepsuł Patryk Dudek. Bieg bez historii

Bieg 15

helmet yellow Bartosz Zmarzlik – 2
helmet redAnders Thomsen – 0
helmet white Fredrik Lindgren – 1
helmet blueJason Doyle – 3

Słabo ze startu Bartosz Zmarzlik. Ale z ostatniego pola przeszedł na drugą pozycję, Lindgren blisko wyprzedzenia na mecie Zmarzlika.

Bieg 14

helmet yellowJack Holder – 1
helmet redPaweł Przedpełski – 0
helmet white Tai Woffinden – 3
helmet blueMax Fricke – 2

Dobrze Fricke, ale to szybki Tai Woffinden zakłada się w pierwszym łuku na Fricke. Holder ścigał Fricke ale bez skutku. Bezbarwny Przedpełski.

Bieg 13

helmet yellowDaniel Bewley – w
helmet redMaciej Janowski – 2
helmet white Martin Vaculík – 3
helmet blueLeon Madsen – 1

Bieg przerwany, Daniel Bewley upadł na pierwszym łuku 3 okrążenia. Najprawdopodobniej złamała się jakaś część ramy w motocyklu Anglika. Zawodnicy zaczynali 4 okrążenie wyścigu i sędzia zalicza kolejność biegu.

Zaczynamy 4 serię startową.

Równanie toru.

Bieg 12

helmet yellowMaciej Janowski – 1
helmet redMax Fricke – 3
helmet white Fredrik Lindgren – 2
helmet blueMikkel Michelsen – 0

Ciasno na pierwszym łuku, gdzie najlepiej wyszedł z tego Max Fricke. Próbował go ścigać Lindgren. Janowski próbował wyprzedzić Lindgrena, ale bez skutku.

Bieg 11

helmet yellowMartin Vaculik – 2
helmet redTai Woffinden – 3
helmet white Jason Doyle – 0
helmet blueRobert Lambert – 1

Lambert z błędami od startu jak i na trasie. Najlepiej Tai Woffinden a na drugim łuku pierwszego okrążenia Vaculik wyprzedził Lamberta. Doyle próbował wyprzedzić Anglika, ale zdołał się Lambert obronić przed Doylem.

Bieg 10

helmet yellowPaweł Przedpełski – 0
helmet redLeon Madsen – 2
helmet white Patryk Dudek – 1
helmet blueBartosz Zmarzlik – 3

Najlepiej Zmarzlik ze startu i szybko dostawił resztę zawodników. Madsen uporał się z resztą Polaków. Dudek przed Pawłem Przedpełskim. Kolejny bieg bez emocji.

Bieg 9

helmet yellowJack Holder – 0
helmet redJan Kvěch – 1
helmet white Daniel Bewley – 2
helmet blueAnders Thomsen – 3

Standardowo najlepiej zawodnik z drugiego pola, czyli Anders Thomsen. Daniel Bewley na pierwszym łuku objeżdża rywali po szerokiej. Na trasie bardzo agresywnie, szybki Bewley, który ładnie walczył, aby wyprzedzić Thomsena.

Na chwile obecną Mikkel Michelsen 0,1 a Leon Madsen 2,0 to dotychczasowy dorobek liderów klasyfikacji generalnej.

Równanie toru

Bieg 8

helmet yellowAnders Thomsen – 2
helmet redMikkel Michelsen – 1
helmet white Leon Madsen – 0
helmet blueTai Woffinden – 3

Najlepiej ze startu Tai Woffinfen. Madsen zamknięty na pierwszym łuku. Bez emocji na torze, odległości 15 metrowe między zawodnikami.

Bieg 7

helmet yellowJason Doyle – 1
helmet redJack Holder – 2
helmet white Maciej Janowski – 0
helmet bluePatryk Dudek – 3

Najlepiej ze startu z drugiego pola Dudek, Janowski po szerokiej został daleko z tyłu. Bieg bez emocji.

Bieg 6

helmet yellowJan Kvěch Daniel Klima – 1
helmet redMartin Vaculík – 2
helmet white Paweł Przedpełski – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 3

Wykluczony Kvech za ubiór złego kasku. Zamiast żółtego miał biały. Po starcie pogubił się Paweł Przedpełski, zdecydowanie prowadził Lindgren. Klima wyprzedził Przedpełskiego..

Bieg 5

helmet yellowRobert Lambert – 2
helmet redMax Fricke – 0
helmet white Bartosz Zmarzlik – 1
helmet blueDaniel Bewley – 3

Najlepiej znowu zawodnik z drugiego pola. Problemy Zmarzlika po równym starcie, gdzie zostaje wyprzedzony na trzeciej pozycji przez Lamberta przy krawężniku. Następnie Robert Lambert wyprzedza Fricke na drugiej pozycji atakiem przy krawężniku, po czym Zmarzlik atakuje Fricke i wyprzedza go na prostej. Maks Fricke z drugiego pola spadł na ostatnie. Zaczyna się coś dziać na torze.

Zawodnicy wyjeżdżają do rozpoczęcia biegu

Równanie toru.

Bieg 4

helmet yellowMax Fricke – 0
helmet redPatryk Dudek – 1
helmet white Anders Thomsen – 2
helmet blueMartin Vaculík – 3

Po pierwszych biegach najlepiej spisuje się drugie pole startowe. I najlepiej z drugiego pola Vaculik a na pierwszym łuku Thomsen po szerokiej wyprzedza Dudka. Na trasie bez emocji. Bezbarwny Fricke.

Bieg 3

helmet yellowLeon Madsen – 2
helmet redFredrik Lindgren – 1
helmet white Robert Lambert – 0
helmet blueJack Holder – 3

Słabo ze startu Madsen. Ale uporał się na trasie z Lindgrenem. Pewnie wygrywa Holder

Bieg 2

helmet yellowTai Woffinden – 1
helmet redBartosz Zmarzlik – 2
helmet white Jan Kvěch – 0
helmet blueMaciej Janowski – 3

Najlepiej ze startu Maciej Janowski z drugiego pola startowego. Bartosz Zmarzlik zbliżał się dość agresywnie, ale nic z tego. Po fantastycznym starcie wygrywa Janowski! Jan Kvech po dobrym starcie pogubił się na pierwszym łuku.

Bieg 1

helmet yellow Mikkel Michelsen – 0
helmet redDaniel Bewley – 1
helmet white Jason Doyle – 3
helmet bluePaweł Przedpełski – 2

Ciasno w pierwszym łuku. Przedpełski bardzo dobrze, ale lepiej Jason Doyle. Głownie tylko krawężnik, wszyscy w kontakcie, ale bez emocji.

Prezentacja dobiegła końca i zawodnicy wyjeżdżają już do pierwszego biegu

Trwa prezentacja zawodników dzisiejszych zawodów

Powoli dobiega obchód toru przez zawodników i ich teamy.

RozgrywkiIMŚ SPEEDWAY GRAND PRIX
LokalizacjaCzechy
StadionMarketa Stadium
Data i godzina28.05.2022, 19:00

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×