Żużel - Best Speedway Tv

Mrozek chciałby zawodnika z Orła Łódź. Pan Skrzydlewski wyjaśnia! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mrozek

Mrozek chciałby zawodnika z Orła Łódź. Pan Skrzydlewski wyjaśnia!

Mrozek chciałby zawodnika z Orła Łódź. Pan Skrzydlewski wyjaśnia!

Ostatnimi czasy do pana Witolda Skrzydlewskiego odzywają się prezesi z innych drużyn, a jednym z nich był Krzysztof Mrozek, który był zainteresowany wypożyczeniem jednego zawodnika z jego kadry drużyny. Jednak pan Witold nie jest skory do wypożyczania zawodników i wyjaśnia podczas naszego magazynu sytuacje:

nie tylko pan Mrozek, ale i inni się kontaktowali. My dzisiaj uważamy te rozmowy, że nie są one na miejscu i najpierw musimy pojechać mecze i wtedy może jakiegoś zawodnika odstąpimy. Ale to wszystko jest może. Generalnie rzecz biorąc, nie chcielibyśmy odstępować, jakiegokolwiek zawodnika dlatego, że żużel to sport i zdarzają się kontuzje, a w tym roku naszym celem są play-off. Któregoś roku mieliśmy nadwyżkę zawodników i oddaliśmy dwóch, a dwóch nam w trakcie sezonu nabawiło się kontuzji i nie mieliśmy kim ich łatać… i szukaliśmy zawodnika. Więc, na razie na spokojnie. – wyjaśnia Witold Skrzydlewski

Cały magazyn można obejrzeć: TUTAJ

275205043 528897612003544 8688855717979455475 n
Magazyn Żużlowy 1. Ligi żużlowej

fot. Orzeł Łódź

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×