Żużel - Best Speedway Tv

Motor obroni tytuł, grudziądzanie za burtą. Tabela według naszych Czytelników | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Motor

Motor obroni tytuł, grudziądzanie za burtą. Tabela według naszych Czytelników

Motor obroni tytuł, grudziądzanie za burtą. Tabela według naszych czytelników

Poznaliśmy terminarz PGE Ekstraligi na najbliższy sezon. Rozgrywki rozpoczną się 8 kwietnia 2023 roku meczem ZOOleszcz GKM-u Grudziądz z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa. Swoimi typami dotyczącymi końcowego układu tabeli podzielili się także żużlowi eksperci.

Należy podkreślić, że typy pozostają jedynie z sferze domysłów. Rzeczywistość może okazać się inna. My postanowiliśmy zapytać naszych Czytelników o ich przewidywania na nadchodzący sezon PGE Ekstraligi 2023. Głosy okazały się podzielone, jednak kibice mają już swoich faworytów.

Na zdecydowane prowadzenie wysforowały się dwie drużyny – Motor Lublin oraz Betard Sparta Wrocław. To właśnie Koziołki zdaniem Was obronią tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W ankiecie w naszych mediach społecznościowych zespół Macieja Kuciapy uzyskał 33% procent głosów. Na drugim miejscu uplasowali się Spartanie z 24% głosów.

Im dalej w dół tabeli tym walka stawała się bardziej wyrównana. Nasi Czytelnicy twierdzą, że brązowe medale w sezonie 2023 zawisną na szyjach zawodników i sztabu szkoleniowego zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa. Zaskakującą kwestią jest wybór czwartego i piątego miejsca. Tutaj zdecydowaliście, że miejsca te zajmą For Nature Solutions Apator Toruń i Cellfast Wilki Krosno. Czy beniaminka będzie stać na aż takie zaskoczenie całej żużlowej Polski? Waszym zdaniem tak.

Zespół Fogo Unii Leszno w ankiecie nie poprawił swojego wyniku z minionego sezonu i zajął szóste miejsce w klasyfikacji, ostatnie premiowane awansem do play-off. Nasi Czytelnicy twierdzą, że o ligowy byt będą walczyć ebut.pl Stal Gorzów oraz ZOOleszcz GKM Grudziądz. Obronną ręką wyjdą z tego pojedynku wyjdą aktualni wicemistrzowie Polski. Zdaniem Was to ekipa z Grudziądza pożegna się elitą w sezonie 2023.

Tabela PGE Ekstraligi 2023 wg Czytelników Best Speedway Tv:

Reklamy
  1. Motor Lublin
  2. Betard Sparta Wrocław
  3. zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
  4. For Nature Solutions Apator Toruń
  5. Cellfast Wilki Krosno
  6. Fogo Unia Leszno
  7. ebut.pl Stal Gorzów
  8. ZOOleszcz GKM Grudziądz

ODWIEDŹ MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Fot. Motor Lublin

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×