Żużel - Best Speedway Tv

Motor Lublin rozpoczyna budową składu na przyszły sezon. Do klubu trafią Jack Holder i Fredrik Lindgren | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Motor Lublin rozpoczyna budową składu na przyszły sezon. Do klubu trafią Jack Holder i Fredrik Lindgren

Motor Lublin

Motor Lublin rozpoczyna budową składu na przyszły sezon. Do klubu trafią Jack Holder i Fredrik Lindgren

Motor Lublin to obecnie lider tabeli PGE Ekstraligi. Lublinianie przegrali w tym sezonie raptem jeden mecz i są już pewni zajęcia pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej sezonu. Władze Motoru nie zamierzają jednak czekać do końca sezonu, żeby rozpocząć budowę składu pod przyszłoroczne rozgrywki. Dziś pojawiła się informacja, że w Klubie zostanie Mateusz Cierniak oraz dołączą do Fredrik Lindgren i Jack Holder.

Informacje taką przekazał dzisiaj za pośrednictwem swojego Twittera Karol Bierzyński, który jest bardzo wiarygodny i dobrze poinformowany w sprawach transferów. Szwed miał już dojść do porozumienia z lubelskimi działaczami i transfer ma być już na ostatniej prostej. Jack Holder natomiast ma zastąpić w składzie Maksyma Drabika, który po sezonie przeniesie się do Włókniarza Częstochowa.

296569249 792763888749824 7676298996426450447 n 1
Motor Lublin rozpoczyna budową składu na przyszły sezon. Do klubu trafią Jack Holder i Fredrik Lindgren 2

Lindgren to między innymi Drużynowy mistrz Świata z 2015, dwukrotny brązowy medalista cyklu Grand Prix oraz dwukrotny indywidualny i trzykrotny drużynowy mistrz Szwecji. Holder natomiast to złoty medalista ostatniego Speedway of Nations, trzykrotny medalista drużynowych mistrzostw świata juniorów oraz młodzieżowy indywidualny mistrz Australii 2016.

W klubie z Lublina ma również pozostać Mateusz Cierniak. Junior uzgodnił już warunki na przyszły sezon i nie rozważa zmiany mimo innych ofert, które ostatnio napływały do niego w ilości hurtowej.

Cierniak to między innymi dwukrotny zwycięzca Brązowego Kasku (2020 i 2021), dwukrotny Drużynowy Mistrz Europy Juniorów na Żużlu (2019 i 2020) oraz złoty medalista ostatniego Speedway of Nations U21.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×