Żużel - Best Speedway Tv

Motocykle zawarczały w Częstochowie! Pierwszy trening przy Olsztyńskiej | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Częstochowie

Motocykle zawarczały w Częstochowie! Pierwszy trening przy Olsztyńskiej

Motocykle zawarczały w Częstochowie! Pierwszy trening przy Olsztyńskiej

Częstochowa to kolejne miasto, gdzie udało się wyjechać na tor w nowym sezonie 2023. W czwartek 16 marca na torze przy ulicy Olsztyńskiej wyjechali młodzieżowcy, Maksym Drabik, Kacper Woryna, Espen Sola, Andrij Rozaliuk oraz Hubert Łęgowik.

Mejza na konferencji Enea Falubazu: To kontrakt ponadpolityczny

Jeszcze bez zagranicznych liderów, a więc Leona Madsena oraz Mikkela Michelsena, ale krajowej części zespołu Włókniarzu udało się dziś pokręcić pierwsze kółka na częstochowskim owalu. Oprócz zawodników pierwszej drużyny trenują dzisiaj również zawodnicy z drużyny U24 – Ukrainiec Andrij Rozaliuk oraz Norweg Espen Sola. Ponadto gościnnie z okazji do jazdy w swoich rodzinnych stronach skorzystał Hubert Łęgowik.

W Częstochowie na 25 marca planowany jest Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Dzień później na domowym obiekcie Włókniarz ma z kolei zmierzyć się w sparingu z ekipą ROW Rybnik.

fot. Włókniarz Częstochowa

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×