Żużel - Best Speedway Tv

Mejza na konferencji Enea Falubazu: To kontrakt ponadpolityczny | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mejza

Mejza na konferencji Enea Falubazu: To kontrakt ponadpolityczny

Mejza na konferencji Enea Falubazu: To kontrakt ponadpolityczny

W czwartek 16 marca o godzinie 12:00 odbyła się wyczekiwana w całym kraju konferencja prasowa. Zgodnie z przewidywaniami poznaliśmy nowego sponsora tytularnego klubu.

Betard Sparta Wrocław zaprezentuje się kibicom

Enea Falubaz Zielona Góra – pod taką nazwą lubuski klub wystartuje w nowym sezonie 2023. Nie ma więc żadnej zmiany legendarnej nazwy, o której tak często w ostatnich tygodniach spekulowano. Mówiło się o zmianie nazwy na taką, która nadal będzie się kojarzyła z Falubazem, jednak do żadnej nie doszło.

Na konferencji ku oburzeniu zielonogórskich fanów obecny był poseł Łukasz Mejza. Enea, spółka Skarbu Państwa ma wesprzeć Falubaz rekordowymi pieniędzmi. Przedstawiciel klubu, Wojciech Domagała powiedział, że to najwyższy kontrakt ze sponsorem tytularnym w historii klubu.

Poseł Mejza zapewnił z kolei, że współpraca nie ma nic wspólnego z polityką:

„To kontrakt ponadpartyjny i ponadpolityczny. Gdy mówiłem o tym, że będę ściągał do województwa lubuskiego, w tym także do sportu, wagony pieniędzy – każdy się śmiał. Dziś te wagony podjeżdżają”.

Kibice Falubazu są oburzeni współpracą klubu z politykiem. Przed rozpoczęciem konferencji fani klubu żużlowego w nieparlamentarnych słowach wyrazili swoją głęboką dezaprobatę.

Reklamy

fot. Marta Astachow

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×