Żużel - Best Speedway Tv

Młodzi rybniczanie z licencjami | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Młodzi rybniczanie

Młodzi rybniczanie z licencjami

Młodzi rybniczanie z licencjami

Przedwczoraj (tj. 30.08) na stadionie MOSiR w Rybniku odbył się egzamin na licencję “Ż” i 250cc. Wzięło w nim udział dwóch adeptów z miejscowej szkółki żużlowej.

Paweł Wyczyszczok przyszedł do ROWu Rybnik z Młodzieżowego Klubu Mini Żużlowego “Rybki” Rybnik, gdzie tam od paru lat trenował i pracował nad swoimi umiejętnościami w jeździe na motocyklu pod opieką trenera Antoniego Skupienia.

Prezes klubu z Zielonej Góry – „Chciałbym, aby to wychowankowie naszego klubu startowali w meczach”

Natomiast Kamil Winkler trenować zaczął dopiero w sierpniu minionego roku. Szybki progres, sprawił, że trener Skupień postanowił zgłosić go do zdania licencji jeszcze w tym roku.

Przed naszymi nowymi zawodnikami jeszcze dużo pracy. Zaliczenie egzaminu to dopiero początek długiej drogi zdobywania doświadczenia i szlifowania już zdobytych umiejętności. Wierzę, że będą jeszcze czynić duże postępy– powiedział Antoni Skupień na oficjalnej stronie ROW Rybnik.

W klasie 250cc licencję zdawał Paweł Wyczyszczok, a w klasie 500cc – Kamil Winkler. Egzamin teoretyczny jaki i praktyczny zakończył się dla obu adeptów szczęśliwie.

źródło ROW Rybnik / fot. row.rybnik.com.pl

Zostaw komentarz

×