Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Mistrz świata zamienił dwa kółka na cztery

Mistrz świata
Fot. Bartosz Zmarzlik/Instagram

Autor: Patrycja Kowalczuk

Mistrz świata zamienił dwa kółka na cztery

Mimo że sezon już się zakończył, to czterokrotny mistrz świata nie odpoczywa od jazdy. Dwa kółka zamienił na cztery, a żużel na asfalt. Dzień na torze w Kamieniu Śląskim spędził w towarzystwie Roberta Kubicy oraz ekipy GT3 Poland.

W środę na mediach społecznościowych Bartosza Zmarzlika pojawił się króciutki filmik. Możemy na nim zobaczyć zawodnika Motoru Lublin za kierownicą Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo2.

https://twitter.com/zmarzlik95/status/1714680379578216817?t=89Yhvxy8axsajSy9IBTK1g&s=19

W piątek pojawiły się nowe zdjęcia z tego dnia. Możemy na nich zaobserwować Roberta Kubicę, który według opisu zamieszczonego przez Zmarzlika, zaprosił go na tor. Obiekt, po którym miał okazję jeździć gorzowianin to Silesia Ring znajdujący się w Kamieniu Śląskim. Samochód, którym miał okazję jeździć mistrz świata użyczyła ekipa GT3 Poland.

https://twitter.com/zmarzlik95/status/1715322977917546561

Musiał być to niesamowicie udany dzień, zarówno dla lubelskiego żużlowca, jak i dla obecnego lidera klasyfikacji WEC w klasie LMP2, ponieważ Kubica w komentarzach pod postem Zmarzlika, pytał się go kiedy następny raz. Czterokrotny mistrz świata odpowiedział krótko: Dwa razy nie mów. Czyżby szykowała się powtórka?

Sezon żużlowy dobiegł końca i musimy poczekać do kwietnia przyszłego roku, by móc się cieszyć ligowymi zmaganiami. Jednak jeżeli komuś brakuje ścigania na najwyższym poziomie, to już 4 listopada będzie mógł obejrzeć ostatnią rundę WEC. Kubica z teamem WRT zawita na tor w Bahrajnie, gdzie powalczy o mistrzostwo świata w klasie LMP2.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×