Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Mistrz Polski Motor Lublin jedzie do osłabionej Unii Leszno! Unii nikt nie daje szans w starciu z Motorem — Awizowane składy

Mistrz Polski Motor Lublin
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Paweł Płóciniak

Mistrz Polski Motor Lublin jedzie do osłabionej Unii Leszno! Unii nikt nie daje szans w starciu z Motorem — Awizowane składy

W najbliższy piątek 24 maja rozpoczniemy już szóstą rundę PGE Ekstraligi. Na początek Fogo Unia Leszno na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmie aktualnego lidera rozgrywek Orlen Oil Motor Lublin.

Leszczyńska drużyna przystąpi do tego spotkania w takim samym zestawieniu jak we Wrocławiu bez dwóch bardzo ważnych zawodników w talii Rafała Okoniewskiego. Nie dostępni z powodu kontuzji są Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Ten pierwszy pojawił się w składzie awizowanym, ponieważ może być stosowane zastępstwo zawodnika.

Duet Maciej Kuciapa i Jacek Ziółkowski rotuje ustawieniem par w zależności czy jest to spotkanie domowe lub wyjazdowe. W zestawieniu na mecze w roli gościa pod numerem dziesiątym znajduje się Jack Holder, a pod dwunastką Mateusz Cierniak, a reszta pozostaje bez zmian i tak zostało to ustalone również na pojedynek z Fogo Unią Leszno.

Fogo Unia Leszno

9.BARTOSZ SMEKTAŁA
10.ANDRZEJ LEBIEDIEW
11.JANUSZ KOŁODZIEJ
12.KEYNAN REW
13.GRZEGORZ ZENGOTA
14.ANTONI MENCEL
15.HUBERT JABŁOŃSKI
16.

Orlen Oil Motor Lublin

1.DOMINIK KUBERA
2.JACK HOLDER
3.FREDRIK LINDGREN
4.MATUESZ CIERNIAK
5.BARTOSZ ZMARZLIK
6.WIKTOR PRZYJEMSKI
7.BARTOSZ BAŃBOR
8.
362891879 670996918400146 5379651409224554796 n
Fot. Czarny Productions
Motor Lublin
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *