Żużel - Best Speedway Tv

Miła niespodzianka w klubie z Grudziądza. Stadion odwiedził były Mistrz Świata! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Miła niespodzianka

Miła niespodzianka w klubie z Grudziądza. Stadion odwiedził były Mistrz Świata!

Miła niespodzianka w klubie z Grudziądza. Stadion odwiedził były Mistrz Świata!

Wczoraj grudziądzki stadion odwiedził sam Mistrz Świata – Billy Hamill. Zorganizowano spotkanie z młodzieżą klubu, by ci mogli dowiedzieć się czegoś więcej i podszkolić się radami ikony.

Transfery Żużlowe. Składy 2023

Billy Hamill to Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku i dwukrotny Indywidualny Vice Mistrz Świata z 1997 i 2000 roku. Nie raz i nie dwa zdobywał medale Indywidualnych Mistrzostw USA, a także z klubami w lidze angielskiej, szwedzkiej czy polskiej (w GKMie w latach 1996-2000 i 2004) . Karierę zakończył we wrześniu 2008 roku z powodu kontuzji. Ostatni raz pokazał się na torze 7 lipca 2012 w ekipie USA w DPŚ w Bydgoszczy. Założył własną akademię żużlową.

Magazyn Żużlowy – kliknij Tutaj

Dzisiaj odwiedził grudziądzki klub, by dać parę rad młodzieży i przeprowadzić z nimi trening. Opowiadał o swojej karierze, doświadczeniach. Mówił na co młodzi zawodnicy mają zwrócić uwagę, jak wypuszczać się na prostych, czy wchodzić w łuki. Taka „żywa” lekcja z legendą GKMu to niezapomniana przygoda dla tych utalentowanych młodzieńców.

fot. GKM Grudziądz S.A.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×