Żużel - Best Speedway Tv

Mikkel Michelsen odpocznie od żużla. Zawodnik rezygnuje ze startów na 10 dni | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mikkel Michelsen

Mikkel Michelsen odpocznie od żużla. Zawodnik rezygnuje ze startów na 10 dni

Mikkel Michelsen odpocznie od żużla. Zawodnik rezygnuje ze startów na 10 dni

Mikkel Michelsen to niekwestionowany lider Motoru Lublin w tym sezonie. Zawodnik “Koziołków” legitymuje się obecnie średnią na poziomie 2,283 co czyni go piątym najskuteczniejszym zawodnikiem w całej lidze. Od meczu z Apatorem Toruń, jeździ on jednak z kontuzją, której nabawił się podczas próby toru. Teraz zawodnik poinformował, że robi sobie przerwę od startów.

Przypominamy, że na przedmeczowej próbie toru przed meczem Apator Toruń – Motor Lublin 28-latek zanotował upadek po którym tor opuścił w karetce, a w pokoju lekarskim trwała zacięta walka o postawienie na nogi, abym mógł odjechać mecz. Michelsen zmuszony był opuścić swój pierwszy bieg, jednak później wystartował i na torze pojawił się cztery razy. Zawodnik nabawił się urazu kostki, który po meczu ze Stalą Gorzów miał się pogłębić a ból nasilić.

W związku z tym zawodnik wraz ze swoim sztabem zdecydowali zrobić sobie 10 dniową przerwę, podczas której Duńczyk ma przejść rehabilitację i odpocząć. Zawodnik Motoru tym samym opuści między innymi Grand Prix Szwecji w Malilli. Na tor wróci dopiero na ostatnie zawody SEC oraz rewanżowym mecz w finale PGE Ekstraligi który odbędzie się w Lublinie.

Fot. Michał Szmyd – Speedway Canvas

Zostaw komentarz

×