Żużel - Best Speedway Tv

Miedziński powraca do żużla i podpisał kontrakt w Polonii Bydgoszcz! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Miedziński

Miedziński powraca do żużla i podpisał kontrakt w Polonii Bydgoszcz!

Miedziński powraca do żużla i podpisał kontrakt w Polonii Bydgoszcz!

Adrian Miedziński jeszcze nie tak dawno temu uczestniczył w fatalnie wyglądającym wypadku na torze w Zielonej Górze, po którym przez kilka dni był w śpiączce farmakologicznej, a teraz podpisał kontrakt na sezon 2023.

Kilka miesięcy temu podczas niezwykle ważnego, meczu półfinałowe eWinner 1.Ligi, w biegu ósmym doszło to fatalnego wypadku, w którym uczestniczyli Max Fricke oraz Adrian Miedziński. Ten pierwszy obył się, bez większych urazów natomiast Polak nie miał już tyle szczęścia i trafił do szpitala, w którym wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej na okres kilku dni.

Krzysztof Buczkowski: „Ten sezon trochę nas zweryfikował”

Teraz wychowanek Apatora Toruń nie tylko doszedł do zdrowia, ale także podpisał kontrakt w klubie, w którym startował w poprzednim sezonie i wydaje się, że w pełni poważnie myśli o powrocie do uprawiania sportu profesjonalnie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

W tym momencie Miedziński został ósmym seniorem oraz trzecim Polakiem obok Daniela Jeleniewskiego i Szymona Szlauderbacha w kadrze Abramczyk Polonii Bydgoszcz, jednak na ten moment nie wiadomo czy popularny „Miedziak” włączy się do walki o skład jednego z faworytów eWinner 1.Ligi.

fot. Sonia Kaps

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×