Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Aktualny p.o. prezesa klubu Michał Drymajło, Texom Stali Rzeszów: „Pragnę podziękować panu Łukaszowi Rojkowi”

Michał Drymajło
fot. Jakub Malec

Autor: Dawid Ociepa

Aktualny p.o. prezesa klubu Michał Drymajło, Texom Stali Rzeszów: „Pragnę podziękować panu Łukaszowi Rojkowi”

Ostatnimi czasy mówiło się w kontekście Texom Stali Rzeszów jako o krainie miodem i mlekiem płynącej. Klub ze stolicy województwa podkarpackiego zbudował silny skład, który będzie się bił o awans do 1. Ligi Żużlowej. Dzień 14 marca 2023 jednak zaskoczył kibiców całej żużlowej Polski. Łukasz Rojek, już były prezes klubu złożył dymisję. O tej sytuacji wypowiedział się aktualny p.o. prezesa klubu Michał Drymajło.

Wydatki żużlowca przed sezonem. Brytyjczyk podał kwoty

– Pragnę podziękować panu Łukaszowi Rojkowi za pracę, którą wykonywał na rzecz odbudowy żużla w Rzeszowie. Ponieważ była to polityka zgodna z moją wizją, będziemy ją kontynuować. Uważam, że mam wiedzę dotyczącą sytuacji klubu, przejęcie zarządzania nim nie będzie więc dla mnie wielkim wyzwaniem-tyle powiedział Drymajło na łamach portalu nowiny24.pl.

Z tej wypowiedzi wynika, że kibice Stali mogą spać spokojnie. Dotychczasowa ścieżka rozwoju Żurawi była dobra i niewiele wskazuje na to, że ona się zmieni.

W poprzednim sezonie 2. Ligi Żużlowej Texom Stali Rzeszów zajęła piąte miejsce, a do awansu do fazy play-off zabrakło jej aż siedmiu punktów. W tym sezonie prawdopodobnie zajmie wyższe miejsce w tabeli, ponieważ skład na ten sezon wygląda o wiele lepiej. Zakontraktowany został m.in. Jonas Jeppesen z Włókniarza Częstochowa, Marcin Nowak z H.Skrzydlewska Orła Łódź czy Peter Kildemand ze Startu Gniezno.

fot. Jakub Malec

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *