Żużel - Best Speedway Tv

Michael Jepsen Jensen i Szymon Szlauderbach nowymi zawodnikami Aforti Start Gniezno. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Michael Jepsen Jensen i Szymon Szlauderbach nowymi zawodnikami Aforti Start Gniezno.

Michael Jepsen Jensen

Michael Jepsen Jensen i Szymon Szlauderbach nowymi zawodnikami Aforti Start Gniezno.

Zespół Aforti Start Gniezno odkrywa kolejne karty przed sezonem 2022. W jego barwach będą występować Michael Jepsen Jensen oraz Szymon Szlauderbach.

Michael Jepsen Jensen to były młodzieżowy mistrz świata, przychodzi do zespołu z pierwszej stolicy Polski z ROW Rybnik w barwach którego był jedną z wiodących postaci w minionym sezonie. Patrząc przez pryzmat doświadczenia w jeździe na poziomie Ekstraligi, jest to z pewnością wzmocnienie na miarę lidera drużyny trenera Błażeja Skrzeszewskiego.

Szymona Szlauderbach to z kolei zawodnik wywodzący się z ekipy Fogo Unii Leszno, lecz ostatni sezon przejeździł głównie w barwach zespołu Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, gdzie był zawsze bardzo solidnie punktującym zawodnikiem. W rozgrywkach PGE Ekstraligi 2021 zawodnik zaliczył jedynie pięć epizodycznych występów, w których nie odnotował spektakularnych wyników. Można jednak sądzić, że Szymon Szlauderbach będzie mocnym punktem ekipy z Gniezna na pozycji U24.

Drużyna Aforti Start Gniezno jest już bez mała skompletowana i wydaje się, że jest w stanie tym razem nawiązać walkę o playoff w rozgrywkach sezonu 2022. A wydatnie pomóc w tym mogą wspomniani Michael Jepsen Jensen oraz Szymon Szlauderbach.

Foto: Sandra Rejzner


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×