Żużel - Best Speedway Tv

Miasto Leszno ma problemy u Regionalnej Izby Obrachunkowej, nie Unia | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Miasto Leszno

Miasto Leszno ma problemy u Regionalnej Izby Obrachunkowej, nie Unia

Miasto Leszno ma problemy u Regionalnej Izby Obrachunkowej, nie Unia

Artykuł sprzed kilkudziesięciu godzin informujący o nieprawidłowościach w przekazaniu pieniędzy z budżetu miasta do klubu żużlowego Unia Leszno wywołał emocje wśród odbiorców. Zatem, aby wszystko stało się jasne i klarowne, pragniemy doprecyzować, że problem w wyniku zaistniałej sytuacji ma miasto, a nie klub, w którym pieniądze były rozporządzane w zgodzie z prawem. 

Emil Breum Ankersen – wschodząca duńska gwiazda?

Gdy piszemy „pieniądze przekazywane Unii Leszno z budżetu miasta były wykorzystywane niezgodnie z prawem” nie mamy w żadnym stopniu na celu oskarżanie leszczyńskiego klubu o nielegalne korzystanie z pieniędzy, które otrzymał. Problem tkwi w procesie przekazania pieniędzy od władz miasta, które mogą mieć z tego powodu pewne prawne problemy ze strony Regionalnej Izby Obrachunkowej z siedzibą w Poznaniu. Przed RIO tłumaczyć musi się prezydent miasta, a nie klub Unia Leszno, którego władze nie zrobiły nic przeciwko prawu. 

MAGAZYN ŻUŻLOWY: Goście Natoński i Markowski

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×