Żużel: Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Memoriał Edwarda Jancarza – znamy szczegóły! Prezes zdradza tajemnice

Memoriał Edwarda Jancarza
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Memoriał Edwarda Jancarza – znamy szczegóły! Prezes zdradza tajemnice

W związku z nadchodzącym Memoriałem Edwarda Jancarza, prezes Stali Gorzów Waldemar Sadowski, który podzielił się dla Tygodnika Żużlowego niezbędnymi informacjami dotyczącymi tego prestiżowego wydarzenia żużlowego. Przekazał, że Bartosz Zmarzlik, ikona klubu, zadeklarował jednoznacznie swoją obecność na torze, potwierdzając swoją lojalność wobec Stali Gorzów. –“Bartek to nasz wychowanek i ikona Stali Gorzów. Zadeklarował mi jednoznacznie, że nie wyobraża sobie nie startować w Memoriale Edwarda Jancarza.”

Niewątpliwie, organizacja tego wydarzenia to ogromne przedsięwzięcie, jednak klub nie zamierza oszczędzać na prestiżu. Dla kibiców przygotowano atrakcje, które przyciągną rekordową frekwencję. – “Bez obaw możemy spodziewać się frekwencji rzędu 7-8 tysięcy osób. To, co przygotowujemy dla kibiców, sprawi, że impreza zbilansuje się finansowo.” – stwierdził.

Warto zaznaczyć, że Canal+ jest patronem medialnym, co gwarantuje transmisję na żywo z tego wyjątkowego turnieju. Jason Crump, najczęstszy zdobywca Memoriału, również zostanie oficjalnie zaproszony, kontynuując tradycję obecności zwycięzców poprzednich edycji. –“Memoriał Edwarda Jancarza najczęściej wygrywa Jason Crump. Australijczyk pojawi się na tych zawodach jako gość, co potwierdzamy oficjalnie.” Na pytanie, czy memoriał będzie na żywo, prezes odpowiedział -“Na pewno tak”

W kwestii udziału zawodników Apatora Toruń, organizator stanowczo zaprzecza plotkom o ich nieobecności. Uczestnictwo Dudka, Lamberta i Sajfutdinowa zostało potwierdzone, co podkreśla związek klubu z tym prestiżowym turniejem. –“Mnie nie interesuje, z kim Stal Gorzów rozpoczyna sezon. Mnie interesuje przede wszystkim prestiż tej imprezy i obsada memoriału.”

Podsumowując, tegoroczny Memoriał Edwarda Jancarza zapowiada się nie tylko jako sportowe widowisko na najwyższym poziomie, ale również jako wydarzenie pełne emocji i niespodzianek. Biorąc pod uwagę unikalną obsadę, organizatorzy kładą nacisk na zachowanie tradycji tego prestiżowego turnieju, a kibice mogą spodziewać się niezapomnianych chwil na gorzowskim torze.

Chomski
Fot. Paweł Wilczyński
Stalll
Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×