Przejdź do treści
Aktualności

Medialna potyczka o Rosjan ciąg dalszy! Tomasz Dryła vs. Marcin Musiał

Medialna potyczka
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Paweł Płóciniak

Medialna potyczka o Rosjan ciąg dalszy! Tomasz Dryła vs. Marcin Musiał

W środowym programie Kolegium Żużlowe Tomasz Dryła odpowiadając na pytanie jednego z widzów, odniósł się do materiału Marcina Musiała, w którym dziennikarz Eleven opowiedział o wykluczeniu Rosjan. Zdaniem komentatora Canal+ Musiał ośmieszył się tym nagraniem, dodając przy tym, że wpływu na decyzję o zawieszeniu nie miał.

Marcin Musiał odpowiada Dryle. Komentator Canal+ wypunktowany

Dziennikarz Eleven Sports szybko odpowiedział na te słowa na swoim kanale Youtube w prawie godzinnym materiale, wytykając niekonsekwencję Dryły, a także wszystkich działań podjętych przez najbardziej znanego komentatora żużlowego, jakim był m.in. list otwarty w sprawie rosyjskich żużlowców po wybuchu wojny na Ukrainie.

Dwa dni po opublikowaniu filmiku Marcina Musiała ukazał się post w mediach społecznościowych Tomasza Dryły, w którym obiecał, że obejrzy i odniesie się do tego wideo. Jednak na kolejną odpowiedź komentatora Canal+ będzie trzeba trochę poczekać, ponieważ jak napisał, ma teraz trudny czas i potrzebuje chwili, by się ustosunkować do niego.

– „Marcin Musiał obiecuje, że obejrzę Twój najnowszy materiał i odpowiem na Twoje pytania, bo zorientował się, że zadałeś ich kilka. Niestety, nie teraz… ale spokojnie nie za rok… Mam teraz bardzo trudny czas… Daj mi tydzień/10 dni i kiedy tylko będę w stanie, obejrzę i pewnie jakoś się ustosunkuję. – napisał Tomasz Dryła.

Tomasz Dryła
Fot. Kolegium Żużlowe/C+

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *