Żużel - Best Speedway Tv

Mecz o wszystko eWinner 1. Ligi jednak z kibicami! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
eWinner 1. Ligi

Mecz o wszystko eWinner 1. Ligi jednak z kibicami!

Mecz o wszystko eWinner 1. Ligi jednak z kibicami!

Długo wyczekiwana decyzja zapadła. Ostatni mecz finałowy fazy play-off eWinner 1. Ligi, który odbędzie się w tę niedzielę, w Zielonej Górze zostanie rozegrany w obecności kibiców.

Jak podano na stronie Falubazu „Dzięki przychylności Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka i zaangażowaniu Prezydenta Zielonej Góry Janusza Kubickiego kibice będą mogli obejrzeć wielki finał Ewinner 1 ligi między Stelmetem Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilki Krosno.”.

Jak informowaliśmy już, wcześniej zielonogórska policja miała sporo zastrzeżeń, zarówno do zachowania kibiców Stelmetu Falubazu Zielonej Góry, jak i do elementów związanych z zapewnieniem ochrony niezbędnej podczas imprezy masowej.

W mediach społecznościowych również podniesionych zostało wiele głosów dotyczących tego, jak powinni zostać ukarani zarówno fani zielonogórskich Myszy, jak i sami organizatorzy imprez żużlowych w Zielonej Górze, a co za tym idzie cały klub. Opinie były bardzo podzielone, jedni uważali, iż nałożona wcześniej kara finansowa, to wystarczająca konsekwencja. Bardziej nadgorliwi sugerowali nawet degradację drużyny Stelmetu Falubazu Zielonej Góry do poziomu 2. Ligi żużlowej.

Wszyscy, a w szczególności fani Falubazu, w napięciu wyczekiwali decyzji, której podjęcie spoczywało na barkach Lubelskiego Wojewody. Dziś wszelkie spekulacje zostały zakończone. Ostatni rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off eWinner 1. Ligi pomiędzy Stelmetem Falubazem Zieloną Górą a Cellfastem Wilkami Krosno odbędzie się z udziałem kibiców. Mając na uwadze wcześniejsze zachowania kibiców z Zielonej Góry oraz wszelkie kwestie poruszane wcześniej przez zielonogórską policję, można uznać, że będzie to jednak niewątpliwie mecz podwyższonego ryzyka.

Przypominamy, że pewien tej decyzji był były menadżer żużlowy, a obecny ekspert Jacek Frątczak, który podczas Magazynu Best Speedway Tv wprost poprosił naszego dziennikarza, o rozliczenie swojej osoby, za dwa tygodnie, z zaprezentowanej w tym temacie opinii.

Reklamy

fot. Marta Astachow

Zapraszamy na nasz kanał youtube: TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×