Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Max Fricke po zabiegu. Pojedzie w finale eWinner 1 Ligi?

Max Fricke

Autor: Sebastian Krauz

Max Fricke po zabiegu. Pojedzie w finale eWinner 1 Ligi?

Max Fricke zbiera siły na rewanżowy mecz finałowy eWinner 1 Ligi z Cellfast Wilki Krosno. Zawodnik Falubazu Zielona Góra ucierpiał podczas w Grand Prix Szwecji. W swoim czwartym wyścigu upadł i wycofał się z zawodów. Nie ma złamań, ale uszkodził kciuk. Australijczyk czuje się dobrze i odpoczywa w swoim domu w Anglii. 

Całe zdarzenie miało miejsce w 14. biegu podczas Grand Prix w Malilli. Paweł Przedpełski uderzył w Maxa Fricke’a, po czym obaj mocno uderzyli o tor. Lider Falubazu co prawda wstał i nawet wziął udział w powtórce tego biegu, ale później zdecydował się wycofać z zawodów. Jak poinformował jego klub Max Fricke nie ma żadnych złamań, ale uszkodził on kciuk. Dziś zawodnik przeszedł zabieg i czeka go kilka dni przerwy od startów.

– Max jest już po zabiegu. Czeka go jeszcze rehabilitacja dłoni, dlatego przez kilka najbliższych dni ma przerwę od jazdy. Wszystko powinno wrócić do normy w najbliższym czasie  – uspokaja menedżer zawodnika Tomasz Gaszyński.

Oznacza to, że zawodnik „Myszy” prawdopodobnie weźmie udział w drugim meczu finałowym eWinner1 Ligi. Przypominamy, że z powodów złych warunków atmosferycznych mecz został przeniesiony z 18 na 25 września.

Fot. Taylor Lanning

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *