Żużel - Best Speedway Tv

Max Fricke po zabiegu. Pojedzie w finale eWinner 1 Ligi? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Max Fricke po zabiegu. Pojedzie w finale eWinner 1 Ligi?

Max Fricke

Max Fricke po zabiegu. Pojedzie w finale eWinner 1 Ligi?

Max Fricke zbiera siły na rewanżowy mecz finałowy eWinner 1 Ligi z Cellfast Wilki Krosno. Zawodnik Falubazu Zielona Góra ucierpiał podczas w Grand Prix Szwecji. W swoim czwartym wyścigu upadł i wycofał się z zawodów. Nie ma złamań, ale uszkodził kciuk. Australijczyk czuje się dobrze i odpoczywa w swoim domu w Anglii. 

Całe zdarzenie miało miejsce w 14. biegu podczas Grand Prix w Malilli. Paweł Przedpełski uderzył w Maxa Fricke’a, po czym obaj mocno uderzyli o tor. Lider Falubazu co prawda wstał i nawet wziął udział w powtórce tego biegu, ale później zdecydował się wycofać z zawodów. Jak poinformował jego klub Max Fricke nie ma żadnych złamań, ale uszkodził on kciuk. Dziś zawodnik przeszedł zabieg i czeka go kilka dni przerwy od startów.

– Max jest już po zabiegu. Czeka go jeszcze rehabilitacja dłoni, dlatego przez kilka najbliższych dni ma przerwę od jazdy. Wszystko powinno wrócić do normy w najbliższym czasie  – uspokaja menedżer zawodnika Tomasz Gaszyński.

Oznacza to, że zawodnik “Myszy” prawdopodobnie weźmie udział w drugim meczu finałowym eWinner1 Ligi. Przypominamy, że z powodów złych warunków atmosferycznych mecz został przeniesiony z 18 na 25 września.

Fot. Taylor Lanning

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×