Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Mateusz Szczepaniak zasili szeregi Abramczyk Polonii Bydgoszcz?

Mateusz Szczepaniak
Fot. Michał Szmyd

Autor: Kamil Tokarczyk

Mateusz Szczepaniak zasili szeregi Abramczyk Polonii Bydgoszcz?

Ostatnie spotkanie w Poznaniu dla Daniela Jeleniewskiego zakończyło się już w jego pierwszym starcie. Popularny „Jeleń” w czwartym biegu meczu, zaliczył fatalnie wyglądający upadek, po którym musiał zostać przewieziony do szpitala na szczegółowe badania.

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci?

CO ZE ZDROWIEM DANIELA JELENIEWSKIEGO?

Generalnie sytuacja kadrowa Abramczyk Polonii Bydgoszcz nie wygląda najlepiej, już przed meczem w Poznaniu ze składu wypadł Andreas Lyager (szacowany powrót na mecz w Gdańsku), a teraz dodatkowo bydgoszczanie najprawdopodobniej będą musieli sobie radzić bez Daniela Jeleniewskiego:

— „Z Danielem nie jest tak źle jak początkowo wyglądało, choć jest poobijany. Najgorsze, że to jest ten sam obojczyk, co przy poprzedniej kontuzji. Daniel jest w domu w Lublinie i jesteśmy w stałym kontakcie. Na dziś jest za wcześnie mówić, czy pojedzie w Gdańsku. Zdrowie zawodnika zawsze jest najważniejsze. To Daniel podejmie decyzje kiedy wróci na tor” – powiedział Jerzy Kanclerz w rozmowie z Gazetą Pomorską.

TRANSFER SZCZEPANIAKA KONIECZNOŚCIĄ?

Z powodu tak dużych problemów kadrowych powraca temat transferu ekstraligowego zawodnika. Mateusz Szczepaniak od dłuższego czasu pozostaje rezerwowym ZOOleszcz GKM-u Grudziądz. Wychowanek Polonii Piła, od początku tego sezonu pojechał w zaledwie jednym spotkaniu, w którym w trzech biegach zdobył dwa punkty:

-„Zdaniem prezesa Kanclerza temat jest mało realny, ponieważ szefowie grudziądzkiego klubu chcą go mieć cały czas w odwodzie, by w razie kłopotów ze składem był gotowy do jazdy”- takie informacje czytamy w Gazecie Pomorskiej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *