Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci?

Dominik Kubera
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Jakub Bielak

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci?

W trakcie spotkania pomiędzy Platinum Motorem Lublin a For Nature Solutions KS Apator Toruń Dominik Kubera stanął przed kamerami Canal+. W rozmowie z Łukaszem Benzem poruszył temat swojego powrotu na tor.

Żużel. “Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie i byliśmy gotowi stawić temu czoła” – Max Fricke po meczu z Betard Spartą Wrocław

Lider Platinum Motoru Lublin nie jeździ na żużlu już od miesiąca, kiedy to przed GP Polski w Warszawie niebezpiecznie upadł na tor i złamał kręgosłup. 24-latek opowiedział o postępach w procesie powrotu do pełni sprawności.

Myślę, że jest dobrze. Lekarz jest też zadowolony z tego, co ogląda w moich wynikach badań. To pociesza mnie przy tej całej kontuzji kręgosłupa .

Dominik Kubera został dopytany o to, kiedy można spodziewać się jego powrotu na tor. 24-latek nie chciał powiedzieć za dużo, choć zapewne on sam ma już pewne konkretne mniej lub bardziej daty w głowie. Na antenie jednak ugryzł się w język i sprowadził wszystko do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeżeli lekarze wyrażą zgodę i w pełni będzie wszystko gotowe, to wtedy dopiero będę starał się wracać. Na pewno nie wcześniej, jak nie będę zdrowy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *