Żużel - Best Speedway Tv

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci?

Dominik Kubera

Dominik Kubera opowiedział o swojej kontuzji. Kiedy wróci?

W trakcie spotkania pomiędzy Platinum Motorem Lublin a For Nature Solutions KS Apator Toruń Dominik Kubera stanął przed kamerami Canal+. W rozmowie z Łukaszem Benzem poruszył temat swojego powrotu na tor.

Żużel. “Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie i byliśmy gotowi stawić temu czoła” – Max Fricke po meczu z Betard Spartą Wrocław

Lider Platinum Motoru Lublin nie jeździ na żużlu już od miesiąca, kiedy to przed GP Polski w Warszawie niebezpiecznie upadł na tor i złamał kręgosłup. 24-latek opowiedział o postępach w procesie powrotu do pełni sprawności.

Myślę, że jest dobrze. Lekarz jest też zadowolony z tego, co ogląda w moich wynikach badań. To pociesza mnie przy tej całej kontuzji kręgosłupa .

Dominik Kubera został dopytany o to, kiedy można spodziewać się jego powrotu na tor. 24-latek nie chciał powiedzieć za dużo, choć zapewne on sam ma już pewne konkretne mniej lub bardziej daty w głowie. Na antenie jednak ugryzł się w język i sprowadził wszystko do pełnego powrotu do zdrowia.

Jeżeli lekarze wyrażą zgodę i w pełni będzie wszystko gotowe, to wtedy dopiero będę starał się wracać. Na pewno nie wcześniej, jak nie będę zdrowy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×