Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Mateusz Bartkowiak po pierwszym zgrupowaniu w nowym klubie

Mateusz Bartkowiak po pierwszym zgrupowaniu w nowym klubie

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Mateusz Bartkowiak po pierwszym zgrupowaniu w nowym klubie 3

Mateusz Bartkowiak jest już po pierwszym zgrupowaniu w nowym klubie

W lutym GKM Grudziądz poinformował o wypożyczeniu na rok, zawodnika Stali Gorzów, Mateusza Bartkowiaka. 18 latek, obok Denisa Zielińskiego i Kacpra Łobodzińskiego został trzecim juniorem w kadrze GKM-u.

Podczas niedawnego zgrupowania Mateusz Bartkowiak spotkał się po raz pierwszy z nową drużyną. O swoich wrażeniach opowiedział klubowym mediom. „Pierwsze moje spotkanie w nowym zespole, z nowymi kolegami z drużyny (…). Fajnie było się spotkać, pogadać. Bardzo pozytywnie do tego podchodzę, cieszę się, że tu jestem. Atmosfera jest dobra i z niecierpliwością czekamy na pierwsze treningi”.

Zawodnik dla portalu GKM.Grudziądz.net opowiedział także o przygotowaniach i planach na nowy sezon. „Byłem przekonany, że kluby dojdą do porozumienia. Przez ten czas sumiennie się przygotowywałem. Cały czas trenowałem (… ) z moim trenerem personalnym Mateuszem Kaczmarkiem (…). Mam zajęcia na siłowni, a poza tym biegam, jeżdżę na rowerze, rozpocząłem w tym roku treningi kick-boxingu (…). Jeśli mam możliwość to także pływam, a jeśli pogoda pozwalała to jeździłem na motocrossie. Na nudę nie narzekałem. Oczywiście był też czas na regenerację z moim fizjoterapeutą Łukaszem Wyrwą. Współpracuję też z trenerem mentalnym Przemysławem Pieczyńskim. To też jest nowość w moich przygotowaniach. Jestem gotowy w 100%. Z niecierpliwością czekam na nowy sezon. Nie odczuwam żadnych dolegliwości po upadku i nie chcę już do tego wracać. Odcinam to grubą kreską i patrzę w przyszłość. Chciałbym cieszyć kibiców GKM-u swoją jazdą i przede wszystkim siebie. Chcę ciągle się rozwijać. Moim celem jest przejechać dobry sezon, zdrowo i bez kontuzji, cały czas idąc do przodu” .

Źródło. GKM.Grudziądz.net

baner 1200 200
Mateusz Bartkowiak po pierwszym zgrupowaniu w nowym klubie 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×