Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Martin Vaculik -„Myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony”

żużel
fot. Paweł Wilczyński

Autor: Krzysztof Choroszy

Martin Vaculik -„Myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony”

We wczorajszym meczu pomiędzy Stalą Gorzów, a Spartą Wrocław, gospodarze dzielnie walczyli z liderem tabeli PGE Ekstraligi. Od początku spotkanie było wyrównane, dopiero później wrocławianie wyszli na komfortowe prowadzenie i w 14. biegu zawodów zapewnili sobie zwycięstwo. Jednym z liderów drużyny gorzowskiej był Martin Vaculik, który zdobył 13 punktów w 6 swoich startach.

Stal Gorzów otrzymała tysiące z województwa

W po meczowej Mix Zonie, rozmawiając z dziennikarzami razem z Bartłomiejem Kowalskim, Słowak zapytany został o brak treningów na gorzowskim owalu, czy może być on jednym z powodów porażki. Vaculik odpowiedział, że zawsze jest dobrze, jeśli można potrenować, szczególnie przed bardzo ważnym meczem. Przyznał, że jego zdaniem pokazali się z dobrej strony i muszą wyciągnąć wnioski, które być może zaowocują w przyszłości.

„Zawsze fajnie jak można potrenować przed tak ważnym meczem, ale dzisiaj myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony. Trzeba wyciągnąć wnioski i może to wyjść na dobre” – mówił Martin Vaculik w pomeczowej Mix Zonie

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×