Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Mariusz Staszewski ostro odpowiada na zarzuty! „W klubie się liczy każdą złotówkę”

Mariusz Staszewski
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Mariusz Staszewski ostro odpowiada na zarzuty! „W klubie się liczy każdą złotówkę”

W ostatnim czasie przewijało się wiele wypowiedzi dotyczących odejścia Jakuba Krawczyka na wypożyczenie z Ostrowa do Wrocławia. Jak poinformował wtedy klub z Ostrowa, decyzja o takim działaniu była spowodowana koniecznością zapłacenia opłaty szkoleniowej w wysokości 350 tysięcy. Musiała ona zostać opłacona, aby klub otrzymał licencję na starty w sezonie ligowym 2024. Mimo przedstawienia powodów przez klub niektórzy eksperci mieli wobec nich wątpliwości, na które odpowiedział w magazynie Best Speedway TV Mariusz Staszewski.

W ostatnim czasie Jacek Frątczak udzielił wywiadu dla Kuriera Ostrowskiego, gdzie wyraził swoje wątpliwości dotyczące odejścia Jakuba Krawczyka, o czym pisaliśmy TUTAJ. Mówił on wtedy o tym, że kwota 340 tysięcy nie powinna mieć takiego wpływu na budżet zespołu aspirującego do awansu do PGE Ekstraligi, aby były konieczne takie ruchy jak wypożyczenie lidera formacji młodzieżowej. O wypowiedź byłego menadżera Falubazu Zielona Góra zapytaliśmy w naszym magazynie trenera Arged Malesy Ostrów, który w mocnych słowach odpowiedział Frątczakowi.

– Jackowi bardzo dużo rzeczy nie gra. Myślę, że będąc z boku, krytykować jest bardzo łatwo, a będąc w środku i próbując coś zbudować, wygląda to zupełnie inaczej. Sytuacja jest taka, że budżet jest bardzo napięty i w klubie się liczy każdą złotówkę. Dodatkowe takie pieniądze typu 340 tysięcy po prostu nie byliśmy w stanie tego nigdzie zdobyć. Szukaliśmy różnych źródeł, ale odbijaliśmy się od ściany, więc taka była decyzja właścicieli klubu. Szkoda jakbym wiedział, to bym zadzwonił do Jacka może by nam znalazł te 350 tysięcy jak to takie dla niego są żadne pieniądze – mówił w magazynie Best Speedway TV Mariusz Staszewski.

Mariusz Staszewski
Fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia
351800256 921284785644589 1738771124100573688 n
Fot. Sonia Kaps

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *