Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Marek Cieślak życzy Ślączce cierpliwości do prezesa. „Życzę Januszowi, żeby wytrzymał to”

Marek Cieślak
Fot. Michał Szmyd

Autor: Jakub Bielak

Marek Cieślak życzy Ślączce cierpliwości do prezesa. „Życzę Januszowi, żeby wytrzymał to”

Marek Cieślak w studio Canal+ z reguły oznacza, że będziemy mieli do czynienia z odważnymi opiniami, nieosłoniętymi żadną zasłoną autocenzury. Nie inaczej było przed meczem ebut.pl Stali Gorzów z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa.

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o małej sprzeczce dziennikarza WP SportoweFakty Mateusza Puki z Michałem Świącikiem. Po krytycznych słowach dziennikarza podczas programu „Kolegium Żużlowe”, prezes miał zadzwonić do Mateusza Puki i poinformować go o tym, żeby, delikatnie mówiąc, był ostrożny w wygłaszaniu negatywnych opinii o dyspozycji Włókniarza w przyszłości. Do sprawy wróciła prowadząca studio przedmeczowe Daria Kabała-Malarz, która zapytała o opinię Marka Cieślaka.

Myślę, że prezesowi przydałaby się „jakaś Baba Jaga”, która siedziałaby przy nim i mówiła: Nie odzywaj się, bo to nie ma sensu, rób swoje. Tor pokaże, kto miał rację. Z dziennikarzami nie ma co wojować — powiedział w swoim stylu legendarny trener sportu żużlowego.

Po chwili dodał jeszcze, że ma nadzieję, że nowy szkoleniowiec Włókniarza Janusz Ślączka będzie odporny na wszelkie zachowania prezesa Świącika, aby nie wpłynęło to na współpracę obu panów.

Ten pierwszy mecz przegrany w Lesznie troszeczkę mojego byłego prezesa lekko wyprowadził z równowagi. Życzę Januszowi, żeby wytrzymał to, żeby nie rzucał papierowi tak jak ja – dorzucił były szkoleniowiec częstochowskich „Lwów”.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa mierzy się w niedzielny wieczór z ebut.pl Stalą Gorzów. Relację LIVE możecie śledzić tutaj.

Janusz Ślączka
Fot. Paweł Wilczyński
Marek Cieślak
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *