Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Marek Cieślak o Brennanie: “Nie ukrywam, że widzę w nim pozytywy”

Cieślak
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Sebastian Krauz

Oceń Wpis

Marek Cieślak o Brennanie: “Nie ukrywam, że widzę w nim pozytywy”

Młody Brytyjczyk Tom Brennan w sezonie 2023 będzie startować będzie w barwach H. Skrzydlewska Orła Łódź, po tym, jak zanotował bardzo udany sezon na torach 2. Ligi Żużlowej w barwach Meteliki Recycling Kolejarz Rawicz. Teraz Brennan będzie miał okazję trenować pod okiem Marka Cieślaka, który nie ukrywa, że mocno wierzy w Brytyjczyka.

Wychowanek Eastbourne Eagles od dłuższego czasu pokazuje, że drzemie w nim ogromny potencjał. 21-latek ma na swoim koncie już kilka sporych sukcesów, do których można zaliczyć Indywidualne Mistrzostwo Wielkiej Brytanii do lat 21 a także złote medale w klasach 124cc, 150cc, 250cc oraz 500cc. Nie dziwi zatem fakt, że ekipa z Łodzi postanowiła mocno postawić na młodego Brytyjczyka który będzie miał okazję trenować pod okiem Marka Cieślaka.

Marek Cieślak w sezonie 2023 będzie trenerem ekipy H. Skrzydlewska Orła Łódź. Doświadczony szkoleniowiec w trakcie niespełna trzydziestu lat trenował takie drużyny jak: Włókniarz Częstochowa, Van Pur Rzeszów, Polonia Piła, Atlas Wrocław, Falubaz Zielona Góra, Grupa Azoty Unia Tarnów, ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz ROW Rybnik a także Reprezentacji Polski.

Marek Cieślak w rozmowie z witryną polskizuzel.pl został zapytany właśnie o Toma Brennana, który w sezonie 2023 będzie startować będzie w barwach H. Skrzydlewska Orła Łódź. Były szkoleniowiec Reprezentacji Polski nie ukrywa, że mocno wierzy w Brytyjczyka.

Eryk Jóźwiak: „Czekamy na ruchy klubów, które mają nadwyżkę”

– Obserwowałem tego zawodnika już w ubiegłym roku, bo startował przecież w IMŚJ. Poza tym występował również w Rawiczu. Przyznam szczerze, że jego jazda nie wyglądała najgorzej. Nie ukrywam, że widzę w nim pozytywy – powiedział w rozmowie z witryną polskizuzel.pl Marek Cieślak.

Nowy szkoleniowiec ekipy z Łodzi został zapytany także o to, jak Brennan zaprezentował się na zgrupowaniu zespołu, które odbyło się w Uniejowie.

 – Na pewno jest bardzo ambitny. Zaciskał zęby i starał się dorównywać chłopakom. Charakteru do sportu mu nie brakuje. Czeka go walka o jazdę, ale jest na to gotowy. Nawet przez moment nie dyskutował z nami o chęci zmiany barw klubowych, bo mamy nadwyżkę zawodników. On czuje, że ten sezon w naszych barwach to dla niego szansa – zakończył rozmowę z witryną polskizuzel.pl Marek Cieślak.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×