Żużel - Best Speedway Tv

Marek Cieślak: Będę robić wszystko, aby ten żużel w Tarnowie lepiej wyglądał. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marek Cieślak: Będę robić wszystko, aby ten żużel w Tarnowie lepiej wyglądał.

Marek Cieślak

Marek Cieślak: Będę robić wszystko, aby ten żużel w Tarnowie lepiej wyglądał.

Marek Cieślak do Tarnowa wraca po 8 – latach. W latach 2012-2014 zdobył z tarnowską Unią jeden złoty medal i dwa brązowe. Czy były trener pomoże w odbudowie tarnowskiego żużla w 2. lidze żużlowej?

Wracam nie tylko do Tarnowa, ale i do Grupy Azoty. Podjąłem się tego wyzwania na prośbę Grupy Azoty, której się nie odmawia. Będę starał się robić wszystko, aby jak najszybciej wydostać się z tego niezaszczytnego miejsca w drugiej lidze. To na pewno będzie dłuższa praca, jeden rok nie wystarczy. Umowę mam na rok z możliwością przedłużenia. Jeśli klub i Grupa Azoty będzie zadowolona, to być może przedłużymy współpracę. Będę robić wszystko, aby ten żużel w Tarnowie lepiej wyglądał. Na co stać zespół? Tego teraz nie wie nikt. Przyjadą zawodnicy, będziemy jeździli, trenowali i wtedy będziemy mogli coś powiedzieć, ja sobie wyobrażam to tak, że moim głównym zadaniem jest to, aby wrócić do porządnych treningów, dobrego przygotowania toru i prowadzenia taktyki meczowej. Druga liga będzie mocna w tym sezonie – powiedział Marek Cieślak na antenie radia RDN Małopolska

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×