Żużel - Best Speedway Tv

Marcus Birkemose dogadany w Krośnie ale... może być w Ostrowie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marcus Birkemose dogadany w Krośnie ale… może być w Ostrowie!

Marcus Birkemose

Marcus Birkemose blisko Krosna ale… Może być w Ostrowie!

Marcus Birkemose nie zaliczy sezonu 2021 do udany. Jego forma odbiegała od oczekiwanej i zadawalającej działaczy Stali Gorzów. Zawodnik wykręcił średnią 0,571 i uplasował się na 62 miejscu w klasyfikacji punktowej(źródło GuruStats).

Wszystkie znaki na niebie sugerują odejście Marcusa Birkemose z Moje Bermudy Stal Gorzów. Zawodnik ma być po wstępnych rozmowach z prezesem Grzegorzem Leśniakiem w Krośnie i ma to być wypożyczenie z Gorzowa. Na drodze tego transferu może stanąć Patrick Hansen łączony z drużyną z województwa Lubuskiego. A ma on to do tego, że jeżeli przyjdzie do Stali Gorzów to w ramach transferu do Ostrowa może być wypożyczony Marcus Birkemose.

Reklamy

Tak więc jak potoczą się losy Marcusa dowiemy się w niedalekiej przyszłości. Jest on utalentowanym zawodnikiem z którym Stal wiąże wielkie nadzieje. Sprawiał on też problemy wychowawcze Stali i wypożyczenie ma też być pewnym rodzajem pokorą dla zawodnika do dalszej cięższej pracy nad sobą.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tony
10 miesięcy temu

Wydaje się być dobrym ruchem Marcus Birkemose w Ostrowie jeśli myśli o odbudowie i się podda metodologii treningowej trenera Marusza Staszewskiego.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×