Przejdź do treści
Aktualności

Darcy Ward – Marcin Musiał o swoim materiale o historii Australijczyka

Darcy Ward

Autor: Kamil Tokarczyk

Darcy Ward – Marcin Musiał o swoim materiale o historii Australijczyka

Darcy Ward swoją karierę zakończył w 2015 roku, po wypadku w Zielonej Górze doznał urazu, który zmusił go do zakończenia sportowej kariery. Kilkanaście dni temu pojawił się materiał o historii Australijczyka a jego autor Marcin Musiał był gościem magazynu Best Speedway Tv, w którym opowiedział o kulisach powstawania tego materiału.

Żużel. Mistrzowie Polski wygrywają w Częstochowie! 41-49 [RELACJA]

Bardzo się cieszę z odbioru tego filmu, nie ukrywam, że pisząc tę historię i spoglądając na niektóre momenty jak chociażby pierwsze wypowiedzi po wypadku, kiedy Darcy oznajmia, że prawdopodobnie już nigdy nie będzie chodził, to łzy w oczach same się pojawiły, ale nie wiedziałem, czy odbiorca będzie reagował podobnie, ostatecznie jestem zadowolony z odbioru tego filmu, liczby wyświetleń czy komentarzy a przede wszystkim jestem dumny, że jest tam sporo zabawnych momentów, które sprawiają, że nie jest to tylko smutny film o końcu kariery Darcy’ego Warda.-powiedział Marcin Musiał.

Wszystkie rozmowy z osobami, które towarzyszyły Australijczykowi w sportowej karierze, znalazły się w jednym materiale na YouTube zatytułowanym „Darcy Ward – Upadek, który zmienił historię żużla”. Marcin Musiał odwiedził Warda w styczniu. Film opowiada o karierze Warda od jego pierwszego motocykla, aż po to czym zajmuje się dziś – szkoleniem młodzieży i roli promotora w Brisbane na torze, na którym się wychował.

Sam pomysł stworzenia tego filmu pojawił się w momencie planowania moich wakacji, kupiłem bilety do Australii i okazało się, że w międzyczasie Darcy organizuje turniej, na którym pojawił się chociażby Tai Woffinden, więc zapytałem go, czy nie chciałby porozmawiać i się udało, sama nasza rozmowa trwała około 45 minut a do filmu dograło się wiele innych osób jak Jacek Gajewski, Jacek Frątczak czy Chris Holder.-zakończył Musiał.

Na całą rozmowę z autorem filmu „Darcy Ward – Upadek, który zmienił historię żużla”, zapraszamy na kanał YouTube Best_Speedway_Tv.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *