Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Marcin Majewski: -PSŻ Poznań potrzebuje wzmocnień, a objawieniem Tom Brennan z Orła

Unia Tarnów
Fot, Paweł Wilczyński

Autor: Redakcja

Marcin Majewski: – PSŻ Poznań potrzebuje wzmocnień, a objawieniem Tom Brennan z Orła

– PSŻ Poznań potrzebuje wzmocnień. Jeśli do nich nie dojdzie, to moim zdaniem beniaminek będzie mieć duży kłopot z utrzymaniem w pierwszej lidze – mówi Marcin Majewski, były szef żużla w Canal + na łamach polskizuzel.pl

Patryk Dudek ostrzega Falubaz. „W 2022 roku też byli faworytami, a to Wilki Krosno w końcowym rozrachunku awansowały do Ekstraligi.”

Były szef żużla został zapytany również o to, który z transferów ostatniego okienka w pierwszej lidze uważasz za najbardziej spektakularny? – Najbardziej spektakularnym ruchem było dla mnie przejście Przemysława Pawlickiego do Stelmetu Falubazu.

A na pytanie kto może być objawieniem ligi, odparł? – Tom Brennan z Orła. Myślę, że Marek Cieślak może mu pomóc w rozwoju. Nie wykluczałbym, że to będzie strzał w dziesiątkę.

A przy pytaniu o głównego kandydata do spadku? – Klubem, który potrzebuje wzmocnień, jest dla mnie PSŻ Poznań. Jeśli do nich nie dojdzie, to będą mieć duży kłopot z utrzymaniem w pierwszej lidze. Na ten moment skład nie rzuca na kolana. Rozumiem, że nastawiają się na swój tor, ale potrzeba lidera, a w Poznaniu mamy w większości znaki zapytania. Niektórzy twierdzą, że na kolana nie rzuca też skład Zdunek Wybrzeża. – Ja z kolei uważam, że zmontowali całkiem przyzwoity zespół, jak na to, co działo się w klubie. Dla mnie to nie jest kandydat numer jeden do spadku. Moim zdaniem słabszy jest beniaminek z Poznania.

fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *