Żużel - Best Speedway Tv

Maksym Borowiak dołącza do Enea Falubazu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Maksym Borowiak dołącza do Enea Falubazu!

Maksym Borowiak

Maksym Borowiak dołącza do Enea Falubazu!

Maksym Borowiak został przed chwilą oficjalnie ogłoszony nowym zawodnikiem Enea Falubazu Zielona Góra. Tym samym wychowanek leszczyńskiej Unii wraca do klubu, którego barw bronił w sezonie 2022.

Wciąż nie wiesz, czy zagrać w Speedway Managera? No to lepiej zobacz..

18-latek został ponownie wypożyczony z Fogo Unii Leszno do Enea Falubazu Zielona Góra. Maksym Borowiak będzie reprezentował zielonogórskie barwy do końca sezonu 2023 zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

– Sezon 2022 i starty w Zielonej Górze wspominam bardzo dobrze. Cieszę się, że ponownie będę mógł tu jeździć i zdobywać kolejne doświadczenie. Początek sezonu 2023 nie był dla mnie zbyt udany. Odniosłem też kontuzję, którą musiałem wyleczyć w 100%, aby wrócić na tor. Mam już za sobą pierwsze treningi wszystko wygląda już dobrze. Mam nadzieję, że w tym roku ponownie będą ważnym ogniwem zielonogórskiej drużyny. – tak wypożyczenie skomentował sam zainteresowany dla oficjalnej strony Falubazu.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×